miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

David Attenborough: Życie w kolorze

Attenborough's Life in Colour
2021
59 min.
7,8 1 739
ocen
7,8 10 1 1739
Dokument przedstawia, jak różne gatunki zwierząt postrzegają kolory i wykorzystują je w codziennym życiu. więcej mniej
David Attenborough: Życie w kolorze zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

AFI / AACTA (od 2012 roku)
Serial zdobył nagrodę AFI / AACTA (od 2012 roku) oraz 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
David Attenborough: Życie w kolorze
Zwiastun nr 1 1:18
nr 1 2021-03-23T23:26:31 https://fwcdn.pl/webv/68/89/56889/56889.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/263/870863/life_in_color_with_david_attenborough___official_trailer___netflix.vp9.1080p.webm

W tegoroczny Dzień Ziemi odbędzie się premiera niezwykłego trzyczęściowego programu, w którym David Attenborough przemierza planetę od lasów deszczowych w Kostaryce po ośnieżone góry Szkocji, aby pokazać nadzwyczajne i nieznane dotąd sposoby wykorzystywania kolorów w świecie zwierząt. Za pomocą specjalnie skonstruowanych w tym celu kamerW tegoroczny Dzień Ziemi odbędzie się premiera niezwykłego trzyczęściowego programu, w którym David Attenborough przemierza planetę od lasów deszczowych w Kostaryce po ośnieżone góry Szkocji, aby pokazać nadzwyczajne i nieznane dotąd sposoby wykorzystywania kolorów w świecie zwierząt. Za pomocą specjalnie skonstruowanych w tym celu kamer widzowie będą mogli przekonać się, jak ważną rolę w interakcjach między zwierzętami odgrywają kolory, których ludzkie oko w ogóle nie dostrzega. Od nieziemskich ultrafioletowych znaków na skrzydłach motyli po zaskakującą i niezwykle istotną rolę pasów na sierści tygrysa bengalskiego - tajemniczy świat kolorów czeka na odkrycie.

dystrybucja
Netflix
studio
Humble Bee Films / Sealight
tytuł oryg.
Attenborough's Life in Colour
inne tytuły
Life in Color with David Attenborough USA
więcej