PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603904}

Dawno, dawno temu

Once Upon a Time
7,4 39 586
ocen
7,4 10 1 39586
6,5 2
oceny krytyków
Dawno, dawno temu
powrót do forum serialu Dawno, dawno temu

2. Czy gdyby była możliwość, by szeryf wrócił, to z którym z nich wolelibyście Emmę ?

Kaya1456

z Nealem.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

z Nealem

Ascello

Weszłam tutaj żeby odpowiedzieć że z Nealem, ale widzę, że nie jestem oryginalna :P

Ale skoro już odpowiadam to zastosuję się do pytania - zdecydowanie Hook. Grahama jakoś nie lubiłam od początku.

Kaya1456

Hook.

ocenił(a) serial na 10
Kaya1456

Hook <3

użytkownik usunięty
Kaya1456

Captain Swan <3

ocenił(a) serial na 10
Kaya1456

Hook ♥ ♥

ocenił(a) serial na 8
Kaya1456

Lubie Hooka, ale Graham bardziej pasował do Emmy.

ocenił(a) serial na 6
no_bo_co

podbijam :D

ocenił(a) serial na 10
Kaya1456

Gdyby wrócił to ominęłoby go sporo więc raczej nie mieliby takich relacji...
Anyway Hook !

ocenił(a) serial na 7
Kaya1456

Graham. Graham jest świetny.

ocenił(a) serial na 8
Kaya1456

Shippowałam Emmę z Grahamem, jednakże zbyt krótko ich razem mogliśmy podziwiać żebym jakoś bardzo teraz żałowała, że go nie ma.
Tak więc, Captain Swan, zawsze i wszędzie, tylko dzięki nim wróciłam do oglądania tego serialu po długiej przerwie.

Kaya1456

August :c
ale skoro nie ma takiego wyboru to Hook

Ilmadia

Hahaha :) Chciałam dokładnie to samo napisać :D
Ciągle mam cichą nadzieję, że ktoś machnie magiczną różdżką i Pinokio znowu będzie dorosły, co by oznaczało wielki powrót Augusta :)

No, ale skoro nie ma co się lubi, to się lubi co się ma i chociaż na początku żałowałam, że pozbyli się Grahama i miałam nadzieję, że on wróci, to teraz kibicuję Hookowi :)

ocenił(a) serial na 5
salamandria11

Ach, nie jestem sama! Uff :)
August do tej pory pozostaje jedną z moich ulubionych postaci i ciągle czekam z nadzieją, że może jednak Eion wróci na plan... :(

Ktoś w ogóle wie, czemu wątek z Augustem potoczył się tak a nie inaczej? W drugim sezonie pojawił się tylko w jednym odcinku z tego co pamiętam... Eion ma za dużo pracy i nie chce grać, czy to oni go 'wyrzucili'? ;)

gusiaaz

Też go uwielbiam! :)
Jak wróci, to będę przeszczęśliwa! :D
Ale też kibicuję Hookowi :P

Kaya1456

Szeryf podobno został Greyem, więc już nie wróci :D

marlena_lug

Wróci, wróci. Miał wystąpić w finale 3. sezonu OUaT, ale niestety, pochłonęła go praca nad "Grey'em".

Źródło:
http://www.ibtimes.com /jamie-dornan-too-busy-fifty-shades-film-once-upon-time-season-3-says-ouat-produ cers-1556942

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Gdy "Grey" odniesie sukces, a na pewno tak będzie, bo gospodynie domowe ruszą tłumnie do kina, Dornan nie będzie miał czasu, aby zagrać w serialu, ponieważ ruszy na plan kolejnych części sadomaso dla mamusiek.

no_bo_co

Wtedy, tak.

ocenił(a) serial na 8
Kaya1456

Hook jest lepszy solo, Graham to niech spada do Redż, Pinokio jest małym chłopcem a wątków pedofilskich mi się nie chce oglądać - niech wraca Mad Hatter i poderwie Emme.

Artemisek

To by było coś nowego hahah :D Może nawet byłoby ciekawie, ale ja bym nie chciała, żeby Emma ZNOWU zmieniała swoją 'miłość', przecież serial opiera się na 'jedynej prawdziwej miłości', później stwierdzili, że na swoją prawdziwą miłość możemy liczyć dwa razy, a to byłby Emmy... Który raz? :P

ocenił(a) serial na 10
Kaya1456

Totalnie Graham Hook bardziej pasowałby do jakiejś mlodszej wersji Reginy

Kaya1456

wolałam Emmę z Nealem, ale go niestety uśmiercili, więc muszę się zadowolić Captain Swan.

Kaya1456

Z Grahamem. Już go zbyt dobrze nie pamiętam, bo występował dawno temu, ale wydaje mi się, że b. dobrze pasował do Emmy. Chociaż Hooka też lubię (kiedyś za nim szalałam, teraz już się zrobił troche nudnawy). Graham był chyba b. miły i miał dobre serce przez co "uzupełniał" Emmę.

Neal absolutnie nie, w ogóle nie lubię tego bohatera, więc dobrze (nie bić!) że nie żyje.

Jeszcze Mad Hatter był b.fajny, ale gdzieś go wcięło :<<<

Michmarie95

O, to piątka, też za Nealem nie przepadałam :D
Hook zrobił się troszkę nudniejszy własnie przez to, że się zakochał, ale mimo to dalej go lubię :)
I liczę na to, że kapelusznik powróci :) Ale też niekoniecznie, żeby był z Emmą :)

ocenił(a) serial na 7
Kaya1456

Graham. Lubię i Emmę i Hook'a, ale jakoś nie jara mnie Captain Swan...Chyba Emma najlepsza jest jak jest sama.

ocenił(a) serial na 10
yolo17

Zdecydowanie HOOK. Kocham Captain Swan!

Kaya1456

Generalnie Hook jest mój, więc nie wiem, co napisać...

ocenił(a) serial na 8
michasia_florczak

Trzeba się dzielić ;)

michasia_florczak

Haha, też go uwielbiam :D

ocenił(a) serial na 7
Kaya1456

Zdecydowanie Graham.

Jednak jako fanka SQ, wolałabym Reginę, no ale.... :P

ocenił(a) serial na 9
Kaya1456

Dla mnie osobiście każda z tych postaci była najlepsza osobno. Jednak jakbym miała wybierać to Captain Swan, ale w inny sposób mogłoby się to potoczyć, ponieważ teraz ta para jest po prostu nudna i męcząca, za szybko ich połączylii moim zdaniem ;)

Uwielbiałam postać Grahama, ale nie chcę jego powrotu w sensie dosłownym bo serial stałby się wtedy taki ''zbyt'' abstrakcyjny, mieliśmy już jedno zmartwychwstanie, tyle wystarczy. Ja mam nadzieję, że Graham powróci jeszcze we wspomnieniach tak samo jak Neal i Piotruś Pan (ogólnie wątek Nibylandii).

Z Nealem Emmy wogóle nie lubiłam, chociaż nie miałam nic przeciwko jego postaci. Lubię również ship Emma/August, wydawało mi się, że trochę między nimi zaiskrzyło :)

No i oczywiście z Reginą również ją uwielbiam, ale wolę te momenty SQ, które mamy teraz niż żeby były naprawdę razem, ponieważ wtedy ta para straciłaby cały swój urok (tak jak to się stało z CS).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones