PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97620}

Deadwood

8,0 10 223
oceny
8,0 10 1 10223
8,8 5
ocen krytyków
Deadwood
powrót do forum serialu Deadwood

Świetny

ocenił(a) serial na 9

Serial kapitalny, mało, który serial mnie tak wciągnął :) Tak jak niektórzy już napisali szkoda, że nie będzie zakończenia.
Dlaczego ten serial mi się tak podobał??? w skrócie... Al Swearengen (Ian McShane) ta postać po prostu rzuciła mnie na kolana :) Al dla mnie był motorem napędowym tego serialu, świetnie nakreślona i wyrazista postać... zresztą sami zobaczcie :)

ocenił(a) serial na 10
Looney_Kermit

aktor grający Al'a dla mnie praktycznie wcześniej nieznany gra tak
świetnie zabawnie, przekomicznie a zarazem genialnie że tylko powinszować
że to własnie ten aktor gra Al'a ( odpis dla Kermita Żaby :) ), nie można wyjść z podziwu

ocenił(a) serial na 10
Looney_Kermit

Przypadkiem trafiłem na kapitalną recenzję mojego ulubionego serialu: http://filmowelowy.blox.pl/2009/07/Deadwood.html

Wypada tylko podpisać się pod tym wszystkim, co zawarł w niej autor. Gratulacje. A opowieść o miasteczku Deadwood szczerze polecam :)

ocenił(a) serial na 10
Looney_Kermit

Absolutnie rewelacyjny serial. Fajne jest też to, że postacie są historyczne. Sutener Al Swearengen, szeryf Seth Bullock, Dziki Bill Hickok,
George Hearst, oczywiście Calamity Jane.....

ocenił(a) serial na 9
olenax

jak słyszałem głos/akcent Calamity to już na mojej twarzy rysował się uśmiech, także świetnie zagrana rola. Niezwykle barwna postać :)

Looney_Kermit

Mnie za to przede wszystkim spodobał się klimat Deadwood. Z jednej strony to właściwie paskudna dziura, a z drugiej strony przewinęło się przez nią wiele ówczesnych "sław" (ciekawostka: w tym samym roku przez Deadwood nie tylko przewinął się Wyatt Earp, ale też Doc Holliday, a wówczas jeszcze nawet się nie znali :)). Paskudne miejsce z niesamowitą historią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones