SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2004-2006 1 godz.
8,0 8 714
ocen
8,0 10 8714
13 058
chce zobaczyć
{"rate":9.0,"count":4}
{"id":"97620","linkUrl":"/serial/Deadwood-2004-97620","alt":"Deadwood","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/76/20/97620/7130766.2.jpg"}
Lipiec 1876. W opanowanym gorączką złota Deadwood zjawiają się obcy, którzy chcą tu rozpocząć nowe życie. Więcej Mniej
{"seasons":[3,2,1]}
36
Deadwood zobacz gdzie obejrzeć online
NOWOŚĆ

twórca

gatunek

produkcja

Złoty Glob
Serial dostał nagrodę Złoty Glob, 11 innych nagród i 39 nominacji
Złoty Glob Najlepszy aktor w serialu dramatycznym w roku 2005 dla Ian McShane Emmy Najlepsza charakteryzacja w serialu (naturalna) w roku 2007 Emmy Najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery w roku 2005 dla James Glennon Emmy Najlepsza charakteryzacja w serialu (naturalna) w roku 2005 Emmy Najlepsza scenografia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery w roku 2005 dla David Potts, Ernie Bishop, James J. Murakami, Maria Caso Emmy Najlepsze fryzury w serialu w roku 2005 Emmy Najlepsze kostiumy w serialu w roku 2005 dla Katherine Jane Bryant, Le Dawson Emmy Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego w roku 2004 dla Walter Hill Emmy Najlepszy montaż dźwięku w serialu w roku 2004 dla Amy Kane, Anita Cannella, Benjamin L. Cook , Carmine Rubino , Devin Joseph , Kevin Wahrman, Larry Mann, Mark Larry, Micha Liberman, Samuel C. Crutcher, Stephen Hunter Flick , Takako Ishikawa Eddie Najlepszy montaż godzinnego serialu telewizyjnego dla telewizji niekomercyjnej w roku 2006 dla Mark Stephen
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Deadwood-2004-97620/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/97620","link":"/serial/Deadwood-2004-97620/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/97620","link":"/serial/Deadwood-2004-97620/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[3,2,1]

Deadwood to legendarna, wyjęta spod prawa osada na Dzikim Zachodzie. Ten pionierski przyczółek przyciąga nie tylko poszukiwaczy złota, ale i rzeszę barwnych postaci, które toczą okrutną walkę o władzę i majątek. Losy autentycznych postaci splatają się z historiami fikcyjnych bohaterów, tworząc epicki moralitet. W leżącym na ziemiachDeadwood to legendarna, wyjęta spod prawa osada na Dzikim Zachodzie. Ten pionierski przyczółek przyciąga nie tylko poszukiwaczy złota, ale i rzeszę barwnych postaci, które toczą okrutną walkę o władzę i majątek. Losy autentycznych postaci splatają się z historiami fikcyjnych bohaterów, tworząc epicki moralitet. W leżącym na ziemiach Siuksów Deadwood króluje przemoc i bezprawie. Bohaterami serialu są przestępcy, byli żołnierze i najemnicy, przedsiębiorcy, chińscy robotnicy, kobiety lekkich obyczajów i rewolwerowcy. W miasteczku osiedlają się: były prawnik Seth Bullock (Timothy Olyphant), legendarny rewolwerowiec i zwiadowca Wild Bill Hickok (Keith Carradine) oraz machiaweliczny właściciel salonu Al Swearengen (Ian McShane). Poruszając poważne tematy wplecione w zaskakujące wątki, serial "Deadwood" w przewrotny sposób bawi się konwencją westernu.

dystrybucja
HBO
studio
CBS Paramount Network Television / Home Box Office (HBO) / Paramount Network Television / Więcej...
data produkcji
2004
tytuł oryg.
Deadwood
inne tytuły
W pewnym momencie kandydatem do wyreżyserowania pilotowego odcinka był David Fincher. Ostatecznie nakręcił go Walter Hill.
W serialu pokazany jest moment przybycia Dzikiego Billa do Deadwood, którego świadkami są Seth Bullock i Sol Star. W rzeczywistości Dziki Bill był w Deadwood dwa tygodnie przed Sethem, który przybył tam 1 sierpnia 1876 roku, na dzień przed śmiercią Dzikiego Billa.
W pilotowym odcinku, kiedy popędzani przez furmana Bullock i Star rozładowują wóz, Bullock chwyta z niego ostatni worek. Chwilę później jednak na wozie wciąż jest kilka kolejnych worków do rozładowania.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych