PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648702}

Defiance

6,5 4 037
ocen
6,5 10 1 4037
Defiance
powrót do forum serialu Defiance

A na poważnie, ktoś może polecić podobne, nieskomplikowane seriale SF Najlepiej takie, które już się zakończyły i można obejrzeć całość (aktualnie mam trochę więcej czasu niż normalnie, a pogoda marna).

Obejrzałem już Dark Angel - nawet ok, ale urwany w połowie.
Przymierzam się też do Firefly - ale słyszałem, że również chyba urwany w połowie, więc pewnie sobie odpuszczę.
Na razie zamierzam obejrzeć Battlestar Galactica.

Coś jeszcze polecicie?

ocenił(a) serial na 7
ryto

zdecydowanie oglądaj BSG, klasa sama w sobie, moim zdaniem najlepszy serial S-F. Możesz sobie też obadać Fringe, początek trochę chaotyczny, później fabuła staje się bardziej liniowa.

ocenił(a) serial na 7
ryto

Dodałbym też klasyk - cała seria Stargate, może Farscape ( chociaż przerwałem na 2 sezonie, ale pewnie będę oglądał dalej w przyszłości ), the Expanse ( świeżutka pozycja ze stacji SyFy, dopiero wystartowała, ale zapowiada się porządny kawałek s-f .)

ryto

Firefly ma zrobiony film, który zamyka i wyjaśnia ważniejsze wydarzenia i wątki. To zdecydowanie lekka i przyjemna pozycja, ale jeśli chodzi o coś poważniejszego to BSG na pewno nie zawiedzie. W tym klimacie jest jeszcze Dark Matter, Killjoys.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones