PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477662}

Demons

6,0 331
ocen
6,0 10 1 331
Demons
powrót do forum serialu Demons

Niby jestem dopiero po pierwszy odcinku ale i tak już widzę straszne podobieństwo do 'Supernatural'...

Może z kolejnymi odcinkami okaże się, że się mylę, pożyjemy - znaczy w tym przypadku obejrzymy; zobaczymy:):)

xoxox

ocenił(a) serial na 5
kamala90

a dla mnie to serialik jak "primeval" tyko ze zamiast dinozaurow sa "stworki"

kamala90

Dokładnie... Od razu nasuwa się podobieństwo do Supernatural. Ale niestety, z Winchesterami Van Helsing nie wygra LOL xD

kamala90

A mnie przypomina męską odmianę Buffy ,Rupert nauczyciel ,Luke uczeń i wybraniec o szczególnych zdolnościach,Mina(zdolności rozpoznawania historii i ludzi przez dotyk) i Ruby przyjaciółki i wierne i lojalne towarzyszki no i samotnie wychowująca matka,W Buffy też był Rupert nauczyciel,Buffy wybrana do walki z wampirami ni innymi demonami,Willow(czarownica) i Xander wierni i lojalni przyjaciele i matka też samotnie wychowująca .Do Supernatural podobieństwo jest tylko w tym że są obaj panowie całkiem dowcipni i nie uciekają od walki.

kamala90

Według was warto to chociaż oglądać?

aniia0

Jeżeli się nudzisz i lubisz takie klimaty to te 6 od. obejrzysz z przyjemnością nawet jeżeli będzie ci się kojarzyć z innymi serialami o tej tematyce.

szarit

a mi sie podobał bo jak kocham takie klimaty, a akurat jestem chora i niebardzo miam co robić więc sobie oglądam

ocenił(a) serial na 7
kamala90

Do Supernatural temu serialowi to bardzo daleko. Niby też tu chodzi o łapanie i zabijanie stworów,ale Supernatural to to nie jest.

ocenił(a) serial na 8
gothic_girl69

ja supernatural bardzo lubię i jakoś nie widzę podobieństwa do tego serialu:) za to faktycznie do Buffy bardzo:P
serial nie jest rewelacyjny ale dobry:) muzyka fajna:P ale ten stwór z dziobem z pierwszego odcinka był jak dla mnie beznadziejny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones