PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 578
ocen
7,4 10 1 15578
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

S2 trailer

ocenił(a) serial na 7

http://www.youtube.com/watch?v=GzdqaJC4F5g

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

Teraz to już polecieli w fantastykę totalnie. Podoba mi się :)

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

A widziałas scene z Riario :>

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

ja przede wszystkim jego wyglądałam w tym trailerze :)
Riario going mobile w 2 sezonie \o/

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

Własnie..własnie..widać , ze ten sezon bedzie interesujący ;)

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

Tak oglądam ten trailer i myślę sobie, że dopiero teraz czeka forumowych obrońców dobrego imienia Leo ból pupki :D
A tu się tyle zapowiada - Riario się rozbierze, i to kilka razy, a poza tym, wyrzuci za burtę Zo i Luśkę? Czemu ich razem? I gdzie jest wtedy Leo? Powrót Giuliano to pewnie tylko zwidy Leo, ale i tak się cieszę, że się pojawi. Clarise będzie, co mnie cieszy, podobnie jak Vanessa. Tylko Nico nie przyuważyłam, ale to może z wrażenia na totalny hardkor w jaki polecieli twórcy w drugim sezonie :D

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

W końcu to Luska wyrusza razem z Riario , więc wydaje mi się , że jak Leo wypłynie sam na "nowy , nieznany ląd" , to zostawi statek Zo. W tedy napadnie ich Riario..
ja tez isę ciesze , że wróci Giuliano. A zwróciłas uwage , że w pewnym momecie pojawia sie ktoś w jego kurtce spadając z konia ?

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

Dopiero jak napisałaś. Migawka, króciutka. Ale raczej wątpię, że dwa morderstwa przeżył :D

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

Chyba , ze znowu zwidy , albo ktos ubiera sie u tego samego krawca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones