Fajny temat spieprzyli jakimiś bzdurami wymyślonymi chyba przez małe dziecko. Pierwszy sezon jest
ciekawy i z przymrużeniem oka można go obejrzeć, a nawet wczuć się w klimat. Drugi sezon wygląda
jakby był pisany na kolanie, godzinę przed zdjęciami. Liczba totalnych bzdur wymyślonych przez
twórców sięga zenitu....
Bardzo fajny temat i mógłby być z tego naprawdę dobry film ale ktoś postanowił z widzów zakpić... Golizna, próba ukazania ogólnego zepsucia wygląda na komizm., kościół ukazywany tylko w negatywnych aspektach. Ukazany geniusz Da Vinci raczej wybiega epoce, w której żył... brakuje tylko rycerza na koniu rozmawiającego...
więcej