PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 583
oceny
7,4 10 1 15583
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

1. cycki. czemu wszystkie aktorki mają tak okrutnie małe cycki? w spartacusie było trochę lepiej.
nie, nie zawsze jak widać cycki, to jest na bogato
2. efekty specjalne: krótko, bida; jakby to był polski serial to jasne, ale jest 2013, jest z pompą a
efekty tak na, za przeproszeniem, odpiernicz
3. mam wrażenie, że było tak: posadzili tych komiksiarzy do napisania plotu, bo pewnie mają
wprawę i tłuką w fabryce, co pewnie dobre dla timingu produkcji, a dialogi są w miarę
skomplikowane, bo zrobił ktoś korektę i wygląda, że jest klimatycznie. nie, nie jest.
4. i najlepsze na koniec. gra aktorska; otóż moja 13letnia irytująca siostra ma więcej
samodyscypliny i wyrazu ćwicząc rolę na akademię na koniec podbazy; niejaki Blake Ritson
przechodzi sam siebie. czułam się zażenowana jakbym oglądała harego pottera czy coś. w
ostatnim odcinku najlepiej w sumie wypadł dzieciak Eros Vlahos, poza tym taka średnia klasa B
lub C.
Jestem zdania, że najgorsze, najbardziej karykaturalne teksty można obronić, a tutaj wszystko
się aż wylewa, więc musi być źle.

Podsumowując: dwie koszule wyprasowane, jad wylany, można iść spać.

Insomnia99

odniosę się tylko do jednej rzeczy -gdyż pojawia się często na forum tego serialu, a więc ... zostawcie cycki w spokoju xD co to ma do rzeczy czy duże czy małe to serial xD

iambigmoviefan

no wiesz, jak dla mnie zamierzeniem reżysera było, żeby nęcić cyckami, po to je odsłonił, ale nie np. przykrył tiulem; aktor jest narzędziem całym sobą, więc mam prawo się czepiać, swojej funkcji, pokusy, zanęty, wyrazu bogactwa, czy co tam miało być panienki nie dały.
nie wiem zatem jak Ty, ale ja wolałam oglądać takie, które, a można rzec, analogicznych scenach, jest sens odsłaniać, np. w jak w nieszczęsnym spartacusie

Insomnia99

Cycki? Z cyckami nie ma żadnych problemów. Ja mam raczej problem z tym, że pokazują ciągle nagie, piękne kobiety, lecz nie pokazują nagich, przystojnych mężczyzn :/ Jak pokazują piękne osoby z jednej płci, to niech zrobią to też z osobami drugiej płci. Bo obwisłe ciało papieża było naprawdę okropne i mało pociągające.

Luelle

Propsy ;)

ocenił(a) serial na 6
Insomnia99

1. Bo niebyło wtedy sylikonu
2. A czego się spodziewałeś efektów z Avatara

maciejerzy

1. W Spartacusie nie było silikonowych, przynajmniej z zasady, a można było mieć większe.
2. SpodziewałAś, a widziałeś Defiance? Come on :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones