PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580966}

Detektyw Zen

Zen
7,0 477
ocen
7,0 10 1 477
Detektyw Zen
powrót do forum serialu Detektyw Zen

Bo co, Zen jest zbyt ludzki, normalny i omylny w dobie policjantów superbochaterów? Jasne,
ten angielski trochę mnie męczył(powinni to zrobić po włosku) ale naprawdę fajnie się
ogląda. Ma swój klimat i z przyjemnością się ogląda zaczynając od czołówki, którą grzech
przewijać do końca.
A Caterina Muro ubrana w tym biurowym stylu wygląda niesamowicie.

MikeParcero

Z tego co mi wiadomo serial od początku miał składać się wyłącznie z 3 półtoragodzinnych części.

Earl_Grey

Nie wiem skąd masz takie informacje bo ja wiem, że producent był gotowy wyprodukować więcej odcinków, tylko, że BBC się wycofało. Zresztą książek jest więcej więc gdyby telewizja wyraziła chęć naturalną koleją rzeczy było zekranizować całość.

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

Bo ten serial jest dla ludzi normalnych, inteligentnych. Czyli dla wymierającego gatunku. Telewizje produkują to, co woli widz masowy - czyli wszelkiej maści "Dlaczego ja?", czy też "Rock'end'Rollnik szuka zony".

ocenił(a) serial na 7
Sony_West

Amen.

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

Właśnie też jakiś producent w BBC stwierdził, ze jak mają Wallandera to po co im drugi serial kryminanly za granicą

ocenił(a) serial na 6
MikeParcero

Czy gdzieś w sieci można obejrzeć ten serial? Dzięuje za odpowiedz :)

mieszanka

Najprościej znaleźć na chomikuj. Pewnie da radę i gdzie indziej ale ja jestem leniwy.

ocenił(a) serial na 6
MikeParcero

Dzięki:) Poszukam.

użytkownik usunięty
mieszanka

ja oglądam tu http://www.alluc.to/tv-shows/watch-zen-2000-online/season-01/214388.html

ocenił(a) serial na 8

Szkoda, że nie ma więcej:(

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

Nie wiem skąd te informacje np Wallander dla BBC był produkowany seriami, także po 3 odcinki, podobnie serial Sherlock - format seriali jest tu podobny z półtora godzinnymi odcinkami, ciekawe czy "Zen" nie będzie produkowany podobnie, skoro taki model się przyjął.

ocenił(a) serial na 8
hagen_filmweb

bardzo dobry!

ocenił(a) serial na 8
MikeParcero

Właśnie kończę oglądać 3 odcinek i jestem bardzo zaskoczona, że nie ma kontynuacji. Ciekawe dlaczego? Wciągający, naturalny, bardzo interesujący. A może jednak? Ja jestem na Tak ;) Można zagłosować?

ocenił(a) serial na 7
neneh

Niesamowity ma nastrój - takich produkcji lat 60-80-tych ub. wieku.

ocenił(a) serial na 8
marscorpio

zgadza się :) taki zielonkawy jak na wyblakłej taśmie z lat siedemdziesiątych i ta muzyka w czołówce- stylizowana na późne lata siedemdziesiąte. Przynajmniej ja je tak pamiętam. :) Stare komisariaty, ciężkie drewniane biurka- taki troche klimat porucznika Borewicza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones