PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 255
ocen
8,4 10 1 157255
7,7 31
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

fotograf

ocenił(a) serial na 10

mam przeczucie ze fotograf z planu filmowego w 3 odcinku bedzie gosciem w masce kruka

ocenił(a) serial na 8
plone

A skąd takie wnioski ?

ocenił(a) serial na 10
batman12

zwykle przeczucie, to samo mialem w 1 sezonie z kosiarzem, z reszta on tez pojawil sie w 3 odcinku o ile dobrze pamietam. poza tym sposob w jaki scena zostala zagrana i nakrecona przekonal mnie do tego ze cos bedzie z gosciem na rzeczy. to wniosek tylko i wylacznie na podstawie intuicji bo wiecej podstaw na to nie ma, ale jestem ciekaw czy i tym razem mnie nie zawiedzie.

ocenił(a) serial na 10
batman12

+ miejsce w ktorym postrzelono Velcoro bylo jakims malym dziwnym studiem filmowo/fotograficznym

ocenił(a) serial na 8
plone

A czy tylko mi się wydaję czy w 3 odcinku jest nawiązanie do nowego Mad Maxa? (chodzi o plan filmowy)

ocenił(a) serial na 9
plone

Bardziej mi się podoba teoria z forum o Weronice Rosati jako mordercy. :D
Ja bym mimo wszystko stawiała na świrniętego doktorka. Może i najprostsza opcja, ale serial często stawia na proste rozwiązania.

ocenił(a) serial na 10
plone

podbijam bo po 7 odcinku jestem tego niemal pewien :) nazywa sie Leonard

ocenił(a) serial na 10
plone

"I live among you well disguised
I have a name, but nevermind..."

autoroem czolowki jest Leonard cohen
przypadek? niesondze :D

ocenił(a) serial na 10
plone

Laura ktora zdemaskowali w 7 odcinku okazuje sie byc sekretarka Caspera. W 3 odcinku fotograf i sekretarka pojawiaja sie w 1 krociotkiej scenie, kiedy po rozmowie Velcoro z fotografem przez plan idzie sekretarka z papierami a za jej plecow wylania sie fotograf patrzac na nia ukradkiem. Ha!

ocenił(a) serial na 7
plone

Gratulacje :D

ocenił(a) serial na 8
plone

No możesz mieć racje ;)

plone

To jest rodzeństwo - te dzieci, których rodzice zginęli w trakcie napadu. Myślę, że oni zabili Caspera

ocenił(a) serial na 10
rodmans

tak, Laura (Erica) i Leonard

plone

Gościu, powinieneś dostać jakiś medal jeśli Twoje przypuszczenia się sprawdzą, co jest naprawdę bardzo prawdopodobne!
http://www.slate.com/blogs/browbeat/2015/08/03/true_detective_season_two_a_guide _to_the_plot_of_this_confusing_season.html
Tu też o tym piszą, miesiąc po Twoim poście, szacun :D

ocenił(a) serial na 8
plone

Boję się, że jak napiszę to zrobię Ci spoiler, więc mam nadzieje, że przeczytasz już po obejrzeniu odcinka finałowego. Miałeś racje! BRAWO!

użytkownik usunięty
plone

Dać mu Nagrodę Filmwebu! xD

ocenił(a) serial na 10
plone

To się nazywa True Detective :-)

plone

Brawo! :)
Ciekawy tylko jestem czy rzeczywiście zostało to również ukryte w słowach Cohen'a z czołówki, które wcześniej cytowałeś.

ocenił(a) serial na 10
eEn

mysle ze to tylko puszczenie oka do spostrzegawczego widza, a Pizzolato lubi to robic - spojrzcie co zrobil w 1 sezonie http://static1.businessinsider.com/image/531d28d96da811ae73005a8b-/notice%20king -1.gif
http://i.imgur.com/IGNFN9n.png

poza tym piosenka z czolowki 2 sezonu byla cieta do wiekszosci odcinkow, refren pozostawal ten sam ale zwrotki sie zmienialy :)

ocenił(a) serial na 6
eEn

A czy czasem Nevermind to nie był wiersz o kruku Edgara Allana Poe?

ocenił(a) serial na 10
efedrine

Nevermore, but nevermind ;-)

ocenił(a) serial na 1
plone

SPOILER ALERT MATOLE!

ocenił(a) serial na 10
mercx

to bylo pisane po emisji 3 odcinka wiec na tamta chwile nie byl to spojler tylko domysl buraku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones