Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 1
Odcinek Detektyw (2014)

Part 1

56m
6,5 1 405
ocen
6,5 10 1 1405
Detektyw
powrót do forum s4e1

Jw.
temat w odpowiedzi do powyższego. Komentarze zbędne.

ocenił(a) serial na 7
ninjax_2

Doskonale realizujesz bolszewicką doktrynę.

ocenił(a) serial na 8
Orzeszek_120

Myślę, ze filmweb to po porstu kolejne polskie forum przesiakniete nienawiścią i rasizmem... szkoda.- widać napisałem zbyt zawile, aby dostać rykoszetem...

ninjax_2

nauczyłeś się jednego słowa i bełkoczesz bez sensu wszędzie widzisz "Raszyzm" woke lewaku wypranym beretem

ninjax_2

Wbrew obiegowej opinii, na Alasce występują kobiety i rdzenna ludność. Dla części społeczności Filmwebu może to być duże zaskoczenie.

maciej_272

jak dla mnie bardziej głupie aluzje,
facet bije kobietę, on dostaje, tylko jego aresztują
uwagi typu: sami faceci, ty to pewnie nigdy dziecku kanapek nie robiłeś
uciśnione kobiety itp.
ta z ćwiekami w ryju może być, chociaż wygląda to biednie xD

maximus_

Bez przesady . Tę grubą jadącą po pijaku też aresztowano

maximus_

Cóż jest na to świetna rada - nie bij partnerki, naucz się robić dzieciom kanapki i będzie dobrze. Przecież ten serial jedzie po realnie istniejących w społeczeństwie problemach - serio myślisz że nie istnieją tacy ludzie?

Iwona_Klich

nie o tym napisałem

Iwona_Klich

Ciekawe, że nie pojechali po żadnych stereotypach dotyczący czarnych i kobiet. Brakowało mi jakiejś czarnoskórej złodziejki.

ninjax_2

Nie w temacie, ale - czy sezon 4 jest odrębnym serialem i można go obejrzeć bez znajomości poprzednich sezonów?

ocenił(a) serial na 9
Gajowa

W jakiś sposób będzie powiązany z pierwszym sezonem, było to pokazane już w zwiastunach. I chyba jeden z bohaterów pierwszego sezonu pojawi się w czwartym.

Gajowa

tak, każdy sezon to odrębna fabuła

ocenił(a) serial na 8
ninjax_2

Muszę sam sobie odpowiedzieć, bo widzę, że moje słowa zostaly zrozumiane na opak - zauważam, że filweb jest przesiąkniety "syndromem polskiego forum" (pewnie na swiecie jest masa takich samych przypadków) szkoda, że dyskusje o sztuce są przekładana na takie płaszczyzny.

ocenił(a) serial na 8
ninjax_2

jaka sztuka takie płaszczyzny.

ninjax_2

Prawda, wchodzisz na forum o filmach, a tu same zakompleksione wolaczki z małymi siusiakami żalą się, że im się świat nie podoba.

Iron_Heart

XD XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones