Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 3
Odcinek Detektyw (2014)

Part 3

56m
5,9 1 028
ocen
5,9 10 1 1028
Detektyw
powrót do forum s4e3

Kolejny nudny, przegadany odcinek z masą wątków pobocznych i kilkoma małymi dygresjami wątku głównego.
Miały być silne kobiece osobowości, a mamy babochłopy z przerośniętym ego.
Miał być kryminał a mamy, tak w sumie to nie wiem co, może obyczajowy? No i jeszcze ten wątek voodoo, już nic tylko czekać na szklaną kule, bo żywe trupy są tu na porządku dziennym.
Indolencje scenarzystów, jak dla mnie, najwyraźniej widać w interwencji pani komendant w szpitalu, miota się i tak w sumie to nie wie kto ją tam wysłał i po co. A myślałem, że po scenie na komodzie z 2 odcinka nic gorszego już mnie nie spotka.
Jedynym pozytywem jest muzyka, fabuły brak, dialogi płytkie i małostkowe, gra aktorska ? – najlepsza rola: bimbrownik.
Czy sławne nazwisko wystarczy aby powstało coś dobrego – zdecydowanie nie!

ocenił(a) serial na 8
Borman77

Oj tak, zgadzam się całkowicie. Jasne, wątki poboczne są ważne, często są równie ciekawe co główna linia fabularna, natomiast ten 3 odcinek to była wyjątkowa nuda i absolutnie nie kryminał. Przez pierwszych 50 minut odcinka nie wydarzyło się praktycznie nic związanego z główną sprawą (poza zatajeniem znajomości Annie K. z Clarkiem), a jedyna ciekawa poruszona kwestia to wyjaśnienie końca współpracy Danvers z Navarro. Poza tym, strasznie przegadany odcinek o mało istotnych i mało ciekawych sprawach. Dopiero ostatnie 5 minut było ciekawszych, ale nie obyło się bez sceny rodem z Archiwum X. Ogólnie ten sezon bardziej przypomina przygody Scully i Muldera niż Rusta i Marty'ego.

ocenił(a) serial na 6
John91

Zgadzam się w s100% motyw z człowiekiem nawiedzonym -.- no to mamy horror. Jak można porównywać ten sezon do pierwszego? Nie wiem, rozumiem wątki ale produkcja.... meehhh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones