Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 4
Odcinek Detektyw (2014)

Part 4

58m
5,8 961
ocen
5,8 10 1 961
Detektyw
powrót do forum s4e4

Z tymi duchami, to już sobie u mnie prz*j*bali! dla klimatu alaski i dalszego rozwoju sprawy oglądnę do samego końca... Sam Nic Pizzolatto się pod tym nie podpisuje i dla mnie to trochę dziwne, bo powinien się tym sezonem zainteresować skoro jest twórcą.

zimny_kot

Strach się bać normalnie, dobrze że twórcy nie widzą twojego komentarza - jeszcze by emisję sezonu wstrzymali! A tak serio, nie przyszło ci do głowy, że twórcy pewnie specjalnie teraz starają się nam wcisnąć duchy, bo szykują niespodziankę w postaci, nie wiem zgaduję, zatrutej wody przez kopalnię, albo jakiejś bakterii powodującej omamy, etc?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
zimny_kot

Nawet w Scooby Doo pojawienie się duchów znajdowało zawsze swoje racjonalne uzasadnienie :-) Jakby powiedziała Elizabeth Danvers zadaj sobie pytanie, co może powodować tego rodzaju halucynacje i jaki ma to związek z kryminalną intrygą?

zimny_kot

Był artykuł parę dni temu w którym Pizzolatto mówił że nie miał nic wspólnego z procesem twórczym 4 sezonu i uważa że jest on po prostu głupi

zimny_kot

i stara fosterka tez średnio gra, moze i ma forme ale nie na alaske, z calym szacunkiem dla jej staran, nie przekonuje mnie jej slabowitosc gdy alaska wymaga tezyzn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones