Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 4
Odcinek Detektyw (2014)

Part 4

58m
5,8 961
ocen
5,8 10 1 961
Detektyw
powrót do forum s4e4

niech to sie juz skończy

ocenił(a) serial na 10

z True Detective zrobić jakiegoś taniego Naznaczonego to są przecież żarty. Rodzinka Navarro nawiedzana przez zjawę która każe im zabijać...no świetnie, plot twist zwalający z nóg. To ma być serial detektywistyczny? Detektywistycznej roboty nie ma tu prawie nic, bo historia głównych bohaterek i jakieś totalnie nijakie wątki poboczne są ważniejsze, a śledztwo ciągnie drugoplanowa postać, która zaraz pewnie odstrzeli jakiś eskimos. I do tego ta badziewiasta zjawa o wyglądzie oklepanym do granic absurdu

plone

Zgadzam się w 100%, to nie jest TD! o ile jeszcze w pierwszym odc. można było odnieść wrażnie, że obejdzie się bez zjawisk paranormalnych, tak teraz już nawet nie chce się oglądać. No ale zostały tylko 2 odc. jakoś dotrwam.
Też miałem wrażenie, że Prior zaraz zginie, jego najbardziej będzie mi szkoda, bo cała reszta głównej i drugoplanowej obsady, może wybiec nago na lód niech zamarzają.

ocenił(a) serial na 8
mario84pl_2

A może warto po prostu pogłówkować nad tym, jak wytłumaczyć wszystkie te rzekomo nadprzyrodzone zjawiska w sposób racjonalny? Dlaczego mieszkańcy osady mają halucynacje, chorują i umierają tak często? To serial kryminalny, nie fantastyczny, rozwiązanie musi być logiczne.

konkret_filmweb

tak tak, wiem, zanieczyszczona woda i zbiorowe halucynacje. Taka krąży teoria. Pewnie jakoś to wytłumaczą. Może nawet akcpetowalnie, ale nie pasuje mi to do TD

ocenił(a) serial na 7
konkret_filmweb

Tak, tylko tego stereotypu mi tam brakowało.

Może i faktycznie było by ciekawiej gdyby śledztwo albo nawet kilka śledztw prowadziły do kopalni.

Jeśli faktycznie puentą tego wszystkiego okaże się kopalnia (co by było nawet zgodne z tzw. lewacką logiką) to wybrali najgorsza drogę żeby to pokazać.

Przypominam że główne śledztwo i chyba jedyne pokazane, bo przecież nic więcej się tam nie dzieje ;), prowadzone jest w sprawie tajemniczej śmierci ludzi ze stacji badawczej która prowadziła badania... w sumie nie wiadomo gdzie może w jaskiniach ale prawie na pewno nie w kopalni?

Ten sezon będzie liczył tylko te 6 odcinków? Wygląda jak miał by mieć więcej.
BTW nawet komuś się nie chciało wymyślać podtytułów tylko "part 1,2,3..."?

ocenił(a) serial na 10
konkret_filmweb

Główkowałem do odcinka 4, który mnie tak zniechęcił ze prawdę mówiąc mam już w poważaniu jak to zamkną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones