PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=364387}

Determinator

4,9 1 201
ocen
4,9 10 1 1201
Determinator
powrót do forum serialu Determinator

Serial naszpikowany gwiazdami, co tylko wpływa na jego korzyść, uważam, że jest niedocenioną polską produkcją. Fakt fabuła jest miejscami dziwna, a jej próba spojenia niekiedy wprowadza chaos, ale wszystko odbywa się w klasycznych polskich realiach ukazywania emocji, dialogu i przekazu. Może produkcja nie na dychę, ale na pewno 4,7 jest stanowczo na niską notą. Podbijam notkę dając solidne 6 ze wskazaniem do 7.

Caroline_0

Nie zgadzam się z tym opluwaniem i wymądrzaniem. Dobry serial, ciekawa muzyka, dobra gra, sami znawcy wybrzydzają. Niewiele zagranicznych seriali trzyma napięcie cały czas i jest znakomitych, wiec skąd ta krytyka (czasami poniżej akceptacji). To, że występują znani aktorzy w niczym nie umniejsza oceny serialu; To mogą być uwagi do reżysera, ale na pewno nie zaniżają odbioru serialu. Podoba mi się - oglądam z perspektywy kilku lat od realizacji i nadal jest dobry. A krytykantów proszę o konkretne uwagi, poza tym, ze "mnie nudzi". A mnie nie nudzi, więc co to za uwaga. Muzyka dobra, zgadzam się z Caroline, że serial zasługuje na wyższą ocenę - za dłużyzny, niepotrzebne "rozciąganie akcji" tylko "6" i będzie OK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones