serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Determinator

2007 - 2008
46m
4,9 1 201
ocen
4,9 10 1 1201
Jedno z dużych polskich miast. Życie toczy się tu z pozoru zwyczajnym rytmem. W rzeczywistości o wszystkim decyduje miejscowa koteria, do której należą wysocy urzędnicy... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Determinator zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jedno z dużych polskich miast. Życie toczy się tu z pozoru zwyczajnym rytmem. W rzeczywistości o wszystkim decyduje miejscowa koteria, do której należą wysocy urzędnicy państwowi, prezesi, dyrektorzy i najbogatsi biznesmeni. Są skorumpowani, cyniczni i bezwzględni. Tworzą klub „Solary”. Oficjalnie działała na rzecz miasta. W praktyceJedno z dużych polskich miast. Życie toczy się tu z pozoru zwyczajnym rytmem. W rzeczywistości o wszystkim decyduje miejscowa koteria, do której należą wysocy urzędnicy państwowi, prezesi, dyrektorzy i najbogatsi biznesmeni. Są skorumpowani, cyniczni i bezwzględni. Tworzą klub „Solary”. Oficjalnie działała na rzecz miasta. W praktyce troszczy się tylko o interesy jego członków. Piotr Skotnicki nigdy nie należał do „Solary”, pewnie nawet nie wie o jego istnieniu. Nieporozumienie z dyrekcją szpitala przypłacił degradacją – z oddziału chirurgicznego trafił do prosektorium w podziemiach placówki, gdzie przeprowadza sekcje zwłok. Teraz zabiega o przywrócenie do dawnych obowiązków, ale nie jest pewny efektu swoich starań. Jego dziewczyna Anna, psycholog z zawodu, dostała właśnie pracę w pogotowiu. Oboje mieszkają w niewielkim domku na przedmieściach, należącym do matki Piotra, emerytowanej nauczycielki. Przy marnych zarobkach w służbie zdrowia nie mają zbyt wielkich szans na własne mieszkanie. Pewnego dnia do szpitala trafia pobity młody mężczyzna Zbigniew Domański, mafijny kurier. Mimo wysiłków lekarzy pacjent umiera...

studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
inne tytuły
Serial kręcono w Lublinie (Polska).
W serialu na tablicach rejestracyjnych pojazdów występują dwuliterowe wyróżniki AI i AG. Pierwsza litera oznacza województwo a żadne z obecnych polskich województw nie ma wyróżnika "A". Ponadto numery tablic mają wysokie numery z tzw. pierwszego zasobu i zamiast flagi unijnej posiadają polską.
Robert Gonera podczas prac nad serialem w Lublinie źle się poczuł i zagubił się. Nie wiedząc gdzie się znajduje zadzwonił na policję. Odnaleziono go w miejscowości Nasutów. Do aktora dotarli również członkowie ekipy filmowej, którzy wezwali karetkę. Gonera trafił do szpitala, a zdjęcia tego dnia odwołano.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Serial naszpikowany gwiazdami, co tylko wpływa na jego korzyść, uważam, że jest niedocenioną polską produkcją. Fakt fabuła jest miejscami dziwna, a jej próba spojenia niekiedy wprowadza chaos, ale wszystko odbywa się w klasycznych polskich realiach ukazywania emocji, dialogu i przekazu. Może produkcja nie na dychę, ale...

więcej

a ja uwazam ze niedoceniony polski serial. obejrzałem, gdzieś z polowe odcinkow, bo czas mi nie pozwalal na wiecej. Fajnie przedstawione uklady mafijno-polityczno-biznesowe plus uklady w policji, szpitalach, mediach:) surowo, realnie bez upiekszania. uwazam ze nieslusznie niedoceniony polski serial.

Co by nie mówić o fabule, obsadzie czy innych elementach produkcji(osobiście mi się podobało, chociaż wiem, że nie wszystkim musi) jednego "Determinatorowi" nie można odmówić: genialnej ścieżki dźwiękowej, szczególnie melodii z napisów końcowych. Świetna!!!

Kiedy wreszcie ktoś zablokuje możliwość oceny filmu/serialu zanim w ogóle się pojawi w kinach/tv? Innej rady nie ma, bo zawsze znajdzie się idiota, który będzie oceniał przed premierą. Żenada. :|

Wbrew temu co ludzie tutaj piszą mnie się nawet podobał. Kilka motywów i ról rzeczywiście do wycięcia, ale na pewnie nie jest taki zły, jak niektórzy piszą. Tylko zakończenie trochę nijakie, pewnie z myślą o kontynuowaniu wątków w kolejnej serii odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones