Dewajtis
powrót do forum 1 sezonu

Po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków mam parę uwag, przede wszystkim historia wydaje się dosyć ciekawa i zachęciła mnie do przeczytania książki, ale, ale, jest i sporo zgrzytów. Aktorsko bardzo nierówno, niektórzy dobrzy, a niektórzy to gra aktorska jak z Ukrytej Prawdy, albo Trudnych Spraw, niestety rzuca to się w oczy i czasami ma się wrażenie przedstawienia jakiegoś amatorskiego kółka teatralnego. Jak to zwykle bywa w polskich produkcjach - ogromny problem z dźwiękiem. Nie wiem co jest, nie ma w Polsce dobrych dźwiękowców, niektóre dialogi niemal niesłyszalne, niezrozumiałe słowa, po prostu dramat. No i co do dialogów, niektóre też bardzo dziwne i nienaturalne. Cały wstęp w pierwszym odcinku jest straszny, tak męczący, tak szybko i byle jak poprowadzony, tak sztuczny, a szkoda, bo dałoby się z tego zrobić naprawdę coś dobrego. Ogólnie świetnie, że zabierają się za kręcenie polskich powieści, ale to jeszcze na razie nie to, takie to troszkę koślawe, chaotyczne, szybkie, nie wiem, będę oglądać dalej, żeby zobaczyć co z tego będzie. Mogło być super, a na razie jest średnio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones