PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508139}

Diabeł wie lepiej

Más sabe el diablo
8,2 99
ocen
8,2 10 1 99
Diabeł wie lepiej
powrót do forum serialu Diabeł wie lepiej

Typowy gniot...

ocenił(a) serial na 3

...z serii latyno-amerykańska "opera mydlana".Leci na iTvn...( o zgrozo ! ) ..codziennie. Aktor głównej roli-przystojniaczek a i ONA też śliczna.Historia miłości byłego przestępcy z prawniczką...a w tle gangsterzy.

Kalina102

gniot to jest z ciebie. Kalina mydlina haha

ocenił(a) serial na 3
nihooya

Gratuluję gustu!

Kalina102

Mamy problem z rozróżnianiem gaunków? :) Opera mydlana to np. Moda na sukces, Dynastia czy nasze Klany i inne Plebanie. Natomiast MSED jest telenowelą, czyli zupełnie innym gatunkiem produkcji tv.
Jeśli uważasz, że w urodzie głównych bohaterów jest coś złego, powinnaś rzeczywiście poprzestać na polskich produkcjach, tych wszystkich Juliach i Majkach, koniecznie obejrzyj Szpilki na Giewoncie albo Blondynkę. Tam urody nie uświadczysz, a do tego jest nudno. Ale przynajmniej nie ma gangsterów w tle.

ocenił(a) serial na 3
marjo

Może użyłam nie dośc precyzyjnie nazwy gatunku filmowego..ale przecież nie o to chodzi! Chodzi o serial typu-tasiemiec dla gospodyń..które cały dzień spędzają w domu i w przerwach między sprzątaniem i gotowaniem oglądają życie inne niż to ..które codziennośc im przynosi.Co do urody...przecież napisałam..że on przystojniaczek (bo to prawda!) i ona śliczna. To nie była przenośnia...są rzeczywiście przystojni oboje.Czytaj dokładnie! A co do urody w naszych serialach...nie uroda świadczy i piękności człowieka.

Kalina102

idiotko to nie jest tasiemiec...tasiemcem możesz nazwać twoje ulubione pseudo polskie seriale m jak mdłości czy barwy i inne polskie kicze. :D nie znasz się to nie pieprz głupot :D

ocenił(a) serial na 3
marjo

...sorki...mały błąd...literówka...nie uroda świadczy O piękności człowieka.Piekno to pojęcie zbyt obszerne..żeby przypisaywac mu tylko przymioty wyglądu zewnętrznego...a i ten jest dla różnych ludzi jest różnie odbierany.

Kalina102

ale co może powiedzieć taka co ogląda ''Ludzie Chudego'' kompletna tandeta,gniot i tyle :D żal mi ciebie! :D

ocenił(a) serial na 3
nihooya

Widzisz..."Ludzie Chudego" to NASZ serial i spodobało mi sie to..że nareszcie potrafimy się z siebie śmiac.Polacy zawsze (w większości) woleli obcą miernotę niż coś polskiego...naszego.Dlatego nasz kraj tak wygląda jak wygląda.A swoją drogą to tutaj nawet widac chamstwo...skoro nieznaną Ci osobę nazywasz "idiotką".Wyluzuj !...bo to tylko luźne wypowiedzi..i to wcale nie zobowiązujące.Jeśli w Realu też odnosisz się do ludzi w ten sam sposób to współczuję! Najbardziej chamskie wypowiedzi w Net-cie piszą Ci...którzy w Realu nie potrafią się odnaleźc i właśnie tutaj są odważni.

Kalina102

niezupełnie wolimy obcą miernotę od czegoś polskiego - np stare, dobre polskie seriale zawsze chętnie obejrzymy. (np. ja ostatnio -SOS, Czarne Chmury, Dom, Polskie drogi. Ale naprawdę wolę po raz setny obejrzeć nieśmiertelnego, czarnobiałego Klossa niż większość tego, co się dziś w Polsce produkuje. Na szczęście są wyjątki.
A MSED to naprawdę świetny serial. Nie jestem gospodynią, ale jak wracam późnym wieczorem z pracy, wolę sobie to obejrzeć w laptopie niż program właśnie emitowane przez tV. Niestety wszystkie produkcje, które mnie są w stanie zainteresować lecą po 22.00.
A porówynwanie MSED do innych latyno-amerykańskich produkcji to spore uproszczenie, bo jak ten serial ma się do np. Marii Isabelli cz innych naiwnych historjek o kopciuszkach rodem ze śmietnika ??

Kalina102

Jak większości telenowel chyba nie oczekujesz ze w głównych rolach wystąpią szpetni aktorzy :)

Co d gatunku jest to połączenie romansu i akcji - Dla mnie własne idealne połączenie bo nie jest zbyt słodko, jak w właśnie w większości telenowel .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones