PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280253}

Digimon 02

Digimon Adventure 02
7,2 204
oceny
7,2 10 1 204
Digimon Adventure 02
powrót do forum serialu Digimon Adventure 02

Drugi sezon mojej ulubionej kreskówki z dzieciństwa jest świetny! Mimo, że nie pojawił się
u nas w naszym kraju w telewizji to musiałem obejrzeć w internecie! I podobał mi się!
Jeszcze ciekawsza fabuła stanowiący kontynuację poprzedniego sezonu, nowi
bohaterowie oraz nowe digimony, które nie sposób ich nie lubić, nowe ewolucje takie jak:
Armor - Ewolucja oraz Jogress - Ewolucja i tyle! Najbardziej wzruszył mnie ostatni odcinek,
którego obejrzałem właśnie wcześniej! Bohaterowie pierwszego i drugiego sezonu stali
się już dorośli i prowadzą nowe życie w cyfrowym i realnym świecie! Oczywiście towarzyszą
mu ukochane i ulubione digimony i do tego wychowują swoje dzieci, które też je posiadają!
Jeśli chcecie (tak jak ja) obejrzeć ten serial to mogę podać wam ten link, które znajdziecie
poniżej:

www.digimonpl.zafriko.pl/str/digimon_adventure_02/odcinki

Choć trzeba te niektóre odcinki pobrać (o ile macie wolne miejsca w waszych dyskach C:)

Zatem polecam!!

ocenił(a) serial na 10
davis3

Popieram:-) kontynuacja w pełni dorównująca pierwszej serii.
Pamiętam jak wracałem ze szkoły, musiałem szybko zjeść obiad i przed telewizor:-)
Oglądałem tą jak i pierwszą serię na niemieckim RTL II. Wtedy puszczali fenomenalne Anime:-) nie to co teraz...
Aż miło jest powspominać:-)

Magic492

Też mi się podoba, chociaż wolę 01 :) myślicie, że puszczą kiedyś w Polsce? Jakby tak Disney XD zaczął emitować Digimony zamiast tego badziewia co teraz idzie...

ocenił(a) serial na 10
gumonek

Ja pierwsze trzy serie oglądałem na niemieckiej satelicie (1 i 2 zdecydowanie najlepsze). Reszta mnie już nie interesowała, bo była bardzo naciągana. Niestety wątpię żeby puścili tą serię w Polsce. Gdyby w dalszym ciągu istniały: RTL 7, FOX KIDS albo JETIX... to byłaby szansa. XD puszcza niesamowite dziadostwo (wszystkie te seriale młodzieżowe), przy którym stare dobre Power Rangers to rarytas...

Magic492

Teraz jak przeczytałem Twoją wypowiedź w której wymieniłeś wszystkie stacje z początku XX wieku, zrobiło się mnie naprawdę przykro...
Oczywiście że kiedyś seriale były tysiąc razy lepsze.
Ja osobiście najbardziej tęsknię za:
,,Masked Rider"
,, Beetleborgs"
,,V-R Troopers"
,,Nera,księżniczka Oceanii"(interesuje mnie tylko wersja z dubbingiem na TVP 2)
,, Madeline"
,, Tęczowa kraina".
Kto wie, może jest jeszcze nadzieja?

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Moim zdaniem nie ma szans, żeby którykolwiek z tych seriali wrócił na antenę. Ramówka każdej popularnej stacji obejmuje teraz głównie seriale (o zgrozo) paradokumentalne... Sprawdzałem jakiś czas temu program i nawet RTL II zrezygnowało z emitowania anime :/ A właśnie tam poznałem takie wspaniałe seriale jak: Digimon, Dragon Ball, Beyblade, Kapitan Tsubasa, Kickers, Yu-Gi-Oh!, Ranma ½, InuYasha, Duel Masters, One Piece :)

Wydaje się, że jeszcze tak niedawno na Polsacie można było obejrzeć Beyblade, Yu-Gi-Oh!, Beast Wars, a na TV4 leciała Gęsia skórka, Teknoman... Ehh :(

Pamiętam też, że niemiecka VIVA emitowała późnym wieczorem taką perełkę jak "X". Genialny serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones