PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128364}

Dilbert

7,8 310
ocen
7,8 10 1 310
Dilbert
powrót do forum serialu Dilbert

Ma ktoś z Was może pojęcie jak wejść w posiadanie wersji animowanej Dilberta z polskim dubbingiem?

Co rzadzko się zdarza, ta wersja bije na głowę oryginalną angielską wersję językową, dubbing jest po prostu świetny. Serial leciał lata temu na wizji 1, nieistniejącym już kanale. Wydania DVD oczywiście nie było, ale przecież gdzieś ten materiał musi być dostępny w jakiejkolwiek formie. Jakieś namiary na dystrybutora, właściciela praw w pl? A może ktoś ma nagrane na vhs? :)

Od miesięcy próbuję się do tego dobrać i nic, liczę na Waszą pomoc :)

użytkownik usunięty
Sorror

Dołączam się do prośby. Słyszałem pochlebne opinie co do owego dubbingu, a napisów do wersji eng nie ma do wszystkich odc.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Sorror

Ja też bardzo miło wspominam ten serial. Niestety nigdzie tego nie ma. Myślę, że gdyby producenci zdecydowali się wypuścić go na DVD zyskałby w Polsce dużą popularność - zwłaszcza, że od czasów serialu Dilbert stał się popularny dzięki przedrukom w gazetach.

ocenił(a) serial na 10
Sorror

Ja nagrywałem go wtedy na vhs, ale wątpię, żeby udało mi się to odnaleźć. Chętnie kupiłbym to na dvd. A polski dubbing - choć trudno w to uwierzyć - był rzeczywiście lepszy od angielskiego!

snoopy

Dam przykład :) : Jeśli ktoś pamięta drugi odcinek z elbonią, to w niem Dilbert eksperymentuje nad połączeniem Pomidora z Wołowiną. W angielskiej wersji nazywa się to Tomeatos a w polskiej... Pomięsodory :)

ocenił(a) serial na 10
Grzybon

Stary temat ale warto walczyć, Wizja TV miała jakąś fuzję z Cyfrą+. Może wysłać jakiś list otwarty do Cyfry aby udostępnili ten serial, wypuścili na DVD, na pewno nikt nie wyrzucił nośników z tym ,leżą gdzieś na dnie magazynu...

użytkownik usunięty
cuboney

Piszemy?

Zajawka na YT narobiła mi ogromnej ochoty na polski dubbing.

ocenił(a) serial na 10

Ja jestem za wydaniem DVD. Na pewno bym zakupił!

ocenił(a) serial na 10
Sorror

mam wszystkie odcinki na VHS, właśnie zgrywam :)

ocenił(a) serial na 10
Tailgunner88

będę wrzucał na YT : http://www.youtube.com/user/Tailgunner088
jako że wizjaTv nie istnieje to może nie będą usuwać

ocenił(a) serial na 10
Tailgunner88

SUPER!!!

ocenił(a) serial na 10
Tailgunner88

Ogromne dzięki! :D

Tailgunner88

Problem w tym, że chociaż Wizja Jeden już nie istnieje, to i tak prawa do serialu posiada Sony Pictures Movies & Shows, które może zażądać ich usunięcia. Mnie przykładowo natychmiast po wrzuceniu na YT skasowano zgrany z Wizji Jeden fragment „Zapasów na śmierć i życie” („Celebrity Deathmatch”), ale nadal można obejrzeć go na wrzucie (gdyby ktoś był zainteresowany: http://w433.wrzuta.pl/film/ab2u3VYqYvj/zapasy_na_smierc_i_zycie_celebrity_deathm atch_polski_dubbing ).

Pottero

W zamiesczonych przez Ciebie odcinkach bruje z jakiegoś powodu zakończenia.

użytkownik usunięty
Tailgunner88

Jesteś wielki! Już straciłam nadzieję a tu nagle jest!

Tailgunner88

Warto było czekać te kilka lat :) Wielkie dzięki :)

użytkownik usunięty
Tailgunner88

Niestety, odcinki teoretycznie są, ale dostęp do nich został zablokowany.

www.kreskoweczki.pl trzeba przeszukać d i wybrać dilbert.

Tailgunner88

Cześć, czy masz może jeszcze odcinki Dilberta na płycie lub na dysku?

Tailgunner88

też prosiłbym o wrzucenie ewentualnie na mega

koval_db

ja tak samo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones