serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Do No Harm

2013
43 min.
6,3 389
ocen
6,3 10 1 389
430
chce zobaczyć
Zdolny neurochirurg, Jason Cole, ma problem, z którym próbuje walczyć: przez 12 godzin każdego dnia jest lekarzem, a na resztę doby zmienia się w niebezpiecznego Iana Price’a. Więcej Mniej
Do No Harm zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Doktor Jason Cole (Steven Pasquale) pracuje w szpitalu jako neurochirurg. Dzięki swoim ciekawym pomysłom pomaga pacjentom, którym inni lekarze nie dają nadziei na wyzdrowienie. Ma jednak pewien poważny problem: od godziny 20:25 do 08:25 kontrolę nad ciałem przejmuje Ian Price. Jest to druga osobowość lekarza, której jedynym celem jestDoktor Jason Cole (Steven Pasquale) pracuje w szpitalu jako neurochirurg. Dzięki swoim ciekawym pomysłom pomaga pacjentom, którym inni lekarze nie dają nadziei na wyzdrowienie. Ma jednak pewien poważny problem: od godziny 20:25 do 08:25 kontrolę nad ciałem przejmuje Ian Price. Jest to druga osobowość lekarza, której jedynym celem jest zniszczenie jego kariery zawodowej i życia. Z tego powodu, Jason zażywa co wieczór leki, które go usypiają na nieszczęśliwe 12 godzin, a w zamian za to, trzymają Iana w ryzach. Niestety, z dnia na dzień widać, że organizm doktora uodparnia się na owe środki. Co wydarzy się, kiedy one zupełnie przestaną działać?

studio
Mount Moriah / TBD Entertainment / Universal TV
tytuł oryg.
Do No Harm
inne tytuły
Serial kręcono w Filadelfii (Pensylwania, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych