serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Do No Harm

2013
43m
6,3 389
ocen
6,3 10 1 389
Zdolny neurochirurg, Jason Cole, ma problem, z którym próbuje walczyć: przez 12 godzin każdego dnia jest lekarzem, a na resztę doby zmienia się w niebezpiecznego Iana Price’a. Zobacz pełny opis
Do No Harm zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Doktor Jason Cole (Steven Pasquale) pracuje w szpitalu jako neurochirurg. Dzięki swoim ciekawym pomysłom pomaga pacjentom, którym inni lekarze nie dają nadziei na wyzdrowienie. Ma jednak pewien poważny problem: od godziny 20:25 do 08:25 kontrolę nad ciałem przejmuje Ian Price. Jest to druga osobowość lekarza, której jedynym celem jestDoktor Jason Cole (Steven Pasquale) pracuje w szpitalu jako neurochirurg. Dzięki swoim ciekawym pomysłom pomaga pacjentom, którym inni lekarze nie dają nadziei na wyzdrowienie. Ma jednak pewien poważny problem: od godziny 20:25 do 08:25 kontrolę nad ciałem przejmuje Ian Price. Jest to druga osobowość lekarza, której jedynym celem jest zniszczenie jego kariery zawodowej i życia. Z tego powodu, Jason zażywa co wieczór leki, które go usypiają na nieszczęśliwe 12 godzin, a w zamian za to, trzymają Iana w ryzach. Niestety, z dnia na dzień widać, że organizm doktora uodparnia się na owe środki. Co wydarzy się, kiedy one zupełnie przestaną działać?

studio
Mount Moriah / TBD Entertainment / Universal TV
tytuł oryg.
Do No Harm
inne tytuły
Serial kręcono w Filadelfii (Pensylwania, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

obserwowanie jak porządny doktorek Jason musi zmagać się ze swoim "drugim ja", który nic tylko by pił, ćpał, bzykał i w ogóle żył na krawędzi - rozbawiało mnie czasem do łez :D

Wie ktoś dlaczego wznowili emisje serialu? Oczywiście jestem z tego powodu szczęśliwa, ale zazwyczaj jak kasują serial to on już raczej nie wraca. A tu taka miła niespodzianka. W każdym razie, wie ktoś co się stało, że serial powrócił?
Nie znalazłam na forum podobnego tematu, ale jeśli był to sorki nie widziałam.

http://www.change.org/petitions/nbc-put-the-tv-show-do-no-harm-back-on-air#share
podpiszcie , mało brakuje .

Odcinek 5

ocenił(a) serial na 6

Wie ktoś kiedy będzie odcinek 5 trudno się rozeznać kiedy co i jak ?

Piosenka

ocenił(a) serial na 6

Zna ktoś tytuł piosenki i wykonawcę w pierwszym odcinku w tym motelu ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones