PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650701}
6,3 389
ocen
6,3 10 1 389
Do No Harm
powrót do forum serialu Do No Harm

Wie ktoś dlaczego wznowili emisje serialu? Oczywiście jestem z tego powodu szczęśliwa, ale zazwyczaj jak kasują serial to on już raczej nie wraca. A tu taka miła niespodzianka. W każdym razie, wie ktoś co się stało, że serial powrócił?
Nie znalazłam na forum podobnego tematu, ale jeśli był to sorki nie widziałam.

beatkattwardowska

dlaczego wznowili? - DLA PIENIĘDZY!

ocenił(a) serial na 7
beatkattwardowska

Wznowili gdyż mieli nakręcone 13 odcinków, więc postanowili je pokazać do końca.

ocenił(a) serial na 8
Robert831231

Dzięki za odpowiedzi. W sumie logiczne.

ocenił(a) serial na 7
beatkattwardowska

jest coś takiego co się nazywa "burning off". Stacje telewizyjne puszczają resztę serialu w godzinach, w których jest niska oglądalność (a więc stacja nie traci), najczęściej z powodów prawnych - w przypadku Do No Harm, stacja zobowiązała się do wyemitowania całego sezonu w umowie z producentami bodajże i dlatego też muszą to zrobić.
I dlatego serial emitowany jest w soboty rano.

beatkattwardowska

Mam takie małe pytanie. Czy ktoś z oglądających, kto obejrzał wszystkie odcinki, może mi powiedzieć czy serial ma jakieś zakończenie? Zacząłem oglądać i chce skończyć ten pierwszy - niestety ostatni sezon, ale jeżeli jest on urwany w połowie wątków i kończy się w stylu "Flash Forwards" bądź "The Event", to po prostu sobie odpuszczę. Dzięki z góry. Pozdrawiam.

waldek_21

Można powiedzieć, że jest skończony. Wyjaśniono wątek Jasona i Iana, resztę też w miarę powyjaśniano. Mimo wszystko ja poczułam niedosyt po finale i bardzo chciałabym żeby pociągnęli serial dalej, ale na to szans raczej nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones