Mój prawie 14 miesięczny siostrzeniec bardzo lubi tę bajkę.Jest nią zaciekawiony i podoba mu się ona!Bajka jest bardzo dobra, mnie też się podoba!Fajna muzyka, dużo kolorów, miłe postacie, naturalna sceneria-wszystko przyciąga uwagę dziecka!Polecam każdemu!Ta bajka to hit dla dzieci!Specjalnie tak dobrze zrobiona aby...
więcej