PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141567}

Dobre czasy, złe czasy

Gute Zeiten schlechte Zeiten
6,7 100
ocen
6,7 10 1 100
Dobre czasy, złe czasy
powrót do forum serialu Dobre czasy, złe czasy

oglądacie ten serial??? według mnie jest bardzo fajny, staram się nie przegapić żadnego odcinka :)

użytkownik usunięty
Iwoneczka

Ja oglądałam, ale przestałam, bo nie pasowały mi godziny emisji, i wątki trochę przesadzone już :/ Nie mają co wymyślać.
Ciekawe od ilu lat nie opuszczasz żadnego odcinka :P

Kiedyś oglądałam codziennie,ale wątki się porobiły takie durne, że przestałam oglądac i teraz oglądam raz na miesiąc albo czasami nawet raz na 2 miesiące, żeby zobaczyc czy już wszystko się wyjaśniło i co nowego wymyślili :)

Iwoneczka

owszem, byl czas kiedy ogladalam... ale to przez babcie... to bylo jakies 10 lat temu! kiedys przypadkiem na to trafilam... jakiez bylo moje zdziwienie ze to jeszcze leci:D
zauwazyliscie ze graja ci sami aktorzy co kilkanascie lat temu??:D chociaz pozostali tylko ci ktorych nie lubilam:/ ale sentyment pozostal;)

ocenił(a) serial na 5
Iwoneczka

Ja wiem o tym serialu, ale go nie oglądam :/ Wolę amerykańskie opery mydlane, takie jak "As the world turns" i "The bold and the beautiful".

Iwoneczka

a na jakim kanale to leci bąź leciało?????????????????????????????????????????

Iwoneczka

na RTL...;):D:D:..ja tylko satelitę oglądam...ale GZSZ to żadko..:P

Mr_MarQx

Ogladalam go bardzo,bardzo dawno temu(z 10 lat temu (?)).Na samym poczatku nieco zmuszona,nie majac wiekszego wyboru;)Serial-sentymencik;)
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Iwoneczka

ja wlasnie zaczelem go ogladac bo jestem pierwszy raz w niemczech. Serial jest super ale mam klopoty ze zrozumieniem wszystkiego bo ucze sie dopiero 1 rok niemieckiego w szkole :( ale to jest super 10/10 !

Ksain

Gdzie ten serial można obejrzeć w internecie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones