Nie rozumiem ludzi, którzy czują się zawiedzeni. Od kiedy to czas oczekiwania na rozwiązanie zagadki jest kryterium jakości? Co z tego, że trzeba czekać rok? Dla mnie to świetny serial, w którym detektywi są tylko ludźmi, mylą się i dzięki temu historia jest trochę bardziej realistyczna. Nie podobał mi się tylko jeden odcinek, kiedy Jack uciekł z domu, a poza tym dałbym 9/10.
PS. Może mi ktoś polecić jakieś podobne seriale albo filmy? Coś z zagadką kryminalną, gdzie mógłbym dociekać, kto jest sprawcą, razem z bohaterami. :)
Pretty Little Liars, nie jest to serial kryminalny, ale jest tam dochodzenie kto jest mordercą itd.
Naprawdę dobry, spróbuj obejrzeć kilka odcinków, może się przekonasz :)
polecam serial : "WYSPA HARPERA" (tylko 1 sezon - 13 odcinków),
a co do finału to uważam że ok ale czekać do 2012 r.? to chyba lekka przesada chyba, że źle przeczytałam na stronie
pretty little liars to oceniłam 7/10 bo akcja strasznie się ciągnie, chyba dowiemy się dopiero za kilka sezonów kim jest "a" ale także polecam ten serial :) i nie zniechęcaj się po kilku odcinkach
miłego oglądania przy wyspie
ja także szukam jakiś innych seriali z takimi wątkami lub filmów więc byłabym wdzięczna gdyby ktoś dopisał tutaj coś ciekawego :)