SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

The Killing

2011-2014 45 min.
8,1 31 969
ocen społeczności
8,1 10 1 31969
29 625
chce zobaczyć
7,5 6
ocen krytyków
{"rate":7.5,"count":6}
Seattle. W przededniu wyjazdu do Kalifornii doświadczona policjantka i jej nowy partner badają sprawę śmierci nastolatki.
{"seasons":[4,3,2,1]}
44
gatunek
produkcja
Saturn Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu telewizyjnym w roku 2012 dla Michelle Forbes DGA Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w serialu dramatycznym w roku 2012 dla Patty Jenkins
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Dochodzenie-2011-576962/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/576962","link":"/serial/Dochodzenie-2011-576962/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/576962","link":"/serial/Dochodzenie-2011-576962/episode/ranking"}}
Dochodzenie
Spot nr 2 (sezon 1, polski)
Dochodzenie
Spot nr 1 (sezon 1)
Dochodzenie
Making of nr 1 (sezon 1)

Serial opowiada historię morderstwa młodej dziewczyny i późniejszego śledztwa. Łączy w sobie trzy wątki - detektywów pracujących nad sprawą, rodziny pogrążonej w żałobie oraz podejrzanych. Ukazuje również polityków zamieszanych w tę sprawę. Jak się okazuje, tu nie ma żadnych przypadków: każdy ma jakiś sekret, a kiedy bohater myśli, że udało mu się ruszyć do przodu, jego przeszłość daje o sobie znać.

studio
Fox Television Studios / Fuse Entertainment / Killing Production, The / Więcej...
kraje
inne tytuły
Kiedy w odcinku pt. "The Cage" (1x02) policjanci odkrywają zwłoki Rosie, widać na jej szyi puls.
Kiedy w odcinku pt. "The Cage" (1x02) Linden ogląda szkolne nagranie Rosie i jednocześnie rozmawia ze swoim synem, zatrzymuje wideo, które odtwarza na swoim komputerze. Gdy zmienia się ujęcie, na ekranie wciąż widać stopklatkę, ale Rosie znajduje w innej pozycji niż wcześniej.
Kiedy w odcinku pt. "El Diablo" (1x03) Linden i Holder analizują nagranie z imprezy halloweenowej, Sarah rozpoznaje najpierw Rosie, a później "Diablo", czyli chłopaka w diabelnej masce. Następuje zbliżenie na Rosie i widać, że nie ma na sobie swojego naszyjnika z motylem, choć w pierwszym odcinku jej matka wypomina jej, że nosi go bez przerwy, a gdy policja odnajduje jej martwe ciało, widać, że miała go na sobie.
Dom to my...
malgorzataprusaczyk ocenił(a) serial  na  10 
"Dochodzenie" to jedna ze sztandarowych produkcji amerykańskiej telewizji AMC. Serial ten emitowany był w latach 2011 - 2014, więc nie jest to rzecz najświeższa, ale na ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 100%
W deszczowym, ponurym Seattle
Pauleta ocenił(a) serial  na 
"Dochodzenie" to mało znane dzieło stacji AMC, żyjące nieco w cieniu takich hitów jak "Breaking Bad", "Mad Men" czy "The Walking Dead". Fabuła oparta jest na duńskim ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 96%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.