PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 030
ocen
8,0 10 1 36030
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Na końcu po prostu się posypałam i tyle w temacie... Rzadko płaczę na filmach, ale... Dyplomatycznie i bez spojlerów... Jestem rozwalona na kawałki.

ocenił(a) serial na 9
malgorzataprusaczyk

ja to samo, a wręcz nigdy nie płaczę na filmach. z wyjątkiem tego

ocenił(a) serial na 10
parapet

Super :-) Cieszę się, że kogoś jeszcze tak porwał ten serial...

ocenił(a) serial na 9
malgorzataprusaczyk

jak patrzę po wątkach to wiele osób porwał, ale że nie jest już nowością, to ominęły nas niestety najgorętsze dyskusje.
ale bardzo się cieszę że obejrzałam nawet po czasie, i zamierzam oglądać teraz drugi raz - miałam tak samo z Przyjaciółmi, gdy tak się zżyłam z bohaterami że nie mogłam się z nimi rozstać.
jeśli chodzi o The Killing to pierwsze dwa sezony oglądałam głównie ze względu na zagadkę kryminalną, a dwa kolejne przede wszystkim dla Holdera i Linden - po prostu kocham ich postacie oraz łączącą ich relację!

no i myślę że powtórny seans pozwoli zwrócić uwagę na szczegóły które umknęły za pierwszym razem - znając rozwiązania różnych wątków, można spojrzeć na wszystko z nowej perspektywy:)

ocenił(a) serial na 10
parapet

Ja też ich pokochałam, a zwłaszcza Holdera :-P Serial sam w sobie też jest genialny w każdym szczególe i też kiedyś na pewno do niego wrócę... Dziękuję za przyjęcie zaproszenia i bardzo mi miło :-)

ocenił(a) serial na 9
malgorzataprusaczyk

spoko, od tego jest filmweb:)
Holdera nie sposób nie lubić, aczkolwiek Holder bez Linden to nie byłoby to samo - jako duet są doskonali:)

ocenił(a) serial na 9
malgorzataprusaczyk

Miałam dać dokładnie takie samo podsumowanie.

ocenił(a) serial na 10
pepson93

:-) :-) :-)

malgorzataprusaczyk

SPOILERY!!! Póki co obejrzałam tylko dwa sezony i też poryczałam się na ostatnim odcinku. Scena z Terry i samochodem była idealna. Ludzie stojący na brzegu, tonący samochód, rozdzierający krzyk dziewczyny, a w tle piękna muzyka.

ocenił(a) serial na 9
malgorzataprusaczyk

właśnie skończyłem i też się wzruszyłem na końcu, pierwsze odcinki mnie nie przekonywały ale cieszę się, że zobaczyłem całość bo jak dla mnie to jeden z najlepszych seriali, będzie mi brakowało Holdera i Linden

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones