PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 025
ocen
8,0 10 1 36025
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

czy zakończenie 2 sezonu będzie w miarę wiarygodne, bo trochę takie na siłe mam wrażenie przeciągnięcie sprawy na s02

marckoza

Moim zdaniem nic nie jest przeciągane na siłę, a zakończenie jest jak najbardziej wiarygodne.

ares765

SPOILER

Serial OK, dobrze się ogląda, ale tak jak s01 był w klimacie kryminału, tak z sezonu drugiego zrobili troche telenowelę. A jakby sezon trwał dłużej to spisek sięgnąłby chyba samego Obamy i obcych.

marckoza

Oglądałeś sezon 3 ? ;>

ares765

kończę 2gi, ale jak mówisz że w 3cim będzie, ze tak powiem, jeszcze bardziej, to nie wiem :)

marckoza

W jakim sensie bardziej ? (telenowela?) Bo chyba się nie zrozumieliśmy, przynajmniej ja ;) 3 sezon też jest dobry, a odcinek "Six Minutes" - majstersztyk ^^

ares765

ok, nadinterpretowałem wypowiedź :), własnie skonczyłem 2sezon, przesadzili trochę z ta płaczliwościa, "Nie wiedziałam", "nie wiedzialam" i to video na koniec, "świat jest wielki", "kocham was" itd, ale podobało się:)

marckoza

A Ty jakbyś się czuł w takiej sytuacji, taki przypadek, taki pech :) A to video ckliwe, ale fajne. W ogóle mi się wszystkie trzy sezony podobały (:

ares765

Jakbym się czepnął, to do tego maila Orfeusza, bo tak naprawdę nie wyjaśnili, czy to ktoś zhakował jego maila, czy to jednak sam radny wypisywał się o fetyszach podtapiania, a drugie że ciotka Rosie powinna jednak usłyszeć swoją siostrzenicę krzyczącą z bagażnika samochodu (Rosie mogła właściwie stracić przytomność, ale można było usłyszeć jak krzyczy gdy samochód staczał się do wody). Zabieram sie do 3go sezonu.

marckoza

SPOILER

Tak, radny sam to pisał, nikt mu się nie włamał, a krzyki słyszała, no ale po krzyku z bagażnika raczej się nikogo nie pozna. Przecież ona dobrze wiedziała, że ktoś jest w bagażniku.

marckoza

musze powiedzieć że trójeczka jak na razie najlepsza z całej trójcy, jestem w połowie a w akcji mój dotychczasowy faworyt, pastor i jak narazie co najmniej 8/10

marckoza

Prawda ? Daj znać po finale, jakie masz wrażenia. W sumie ja to się zdziwiłem.

ares765

jako "second one" podejrzewałem kogo innego, tak na świeżo to jakoś mało oryginalna i przekonująca motywacja zabójcy, i wogóle aktor odgrywający tą rolę jakoś taki nijaki, ale może to celowy zamysł, duży plus za scenerię finału i dla Petera Sarsgaarda, taki Gossling powinien mu buty szorować, mega rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones