PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 095
ocen
8,0 10 1 36095
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

rysunek

ocenił(a) serial na 9

Cały czas nie wiem, dlaczego Adrian rysował miejsce ukrycia zwłok. Byl tam? z szafy raczej nie
widział tych drzew, budynków. Czy ktoś się domyśla? Czy ja coś ominęłam oglądając?

ocenił(a) serial na 9
cynthiac

To samo mnie nurtuje. Ktoś, kto wiedział gdzie są ciała musiał go tam zabrać.
Wykluczałoby to sytuację w której zabójca nie widział Adriana.

ocenił(a) serial na 9
rudzikss

I, dlaczego Sarah nie zapytała małego kto go zabrał na miejsce ukrycia zwłok?

rudzikss

myślę, że on nie widział zwłok. tam zabierał go ktoś na ryby czy coś w tym stylu i albo był to zabójca, którego widział tamtej nocy jak morduje jego matkę. albo podczas jednej z wizyt w tamtym miejscu widział tego samego człowieka co w noc morderstwa. stąd te rysunki.

mogli tam chodzić też w trójkę, morderca, matka i chłopiec. czuje że Skinner jest ojcem chłopca i to on go tam zabierał. Trisha miała z nim romans przed laty, urodziła dziecko i wmówiła Sewardowi, że to jego.

ocenił(a) serial na 9
Radosnysmutek

Też stawiam na Skinnera. Tylko nie pamiętam jak to było że Linden tak się "przywiązała" do tych rysunków, i czuła że coś w nich jest.

rudzikss

Wydaje mi się, że jest przywiązana do tego, bo rysunki pomogły jej odkryć miejsce ukrycia 17 ciał, więc musi być jakieś powiązanie. Jednak nie zapytała go o to kto go tam zabierał i co widział, gdy rozmawiali w ostatnim odcinku...

ocenił(a) serial na 9
Radosnysmutek

Ale odkryła te zabójstwa teraz, a oglądała obrazki Adriana już w pierwszym sezonie- o to i chodziło:)

rudzikss

oglądała je, bo ciągle rysował to samo - to ją zaciekawiło. czuła, że ma to związek z mordercą. szczególnie że nie wierzyła w winę Sewarda. przynajmniej tak to pamiętam :)

ocenił(a) serial na 9
Radosnysmutek

Dzięki za przypomnienie. I to jest właśnie esencja The Killing, masa domysłów- żadnej odpowiedzi:) Póki co...

rudzikss

rysunek na pewno okaże się nie bez znaczenia, znając scenarzystów na pewno znajdą jakieś mocne powiązanie i to takie, którego się kompletnie nie spodziewamy. Może Skinner był widziany przez Adriana nad tym jeziorem i potem jako zabójca matki Adriana ? dzieciak rysuje więc jezioro jako ślad łączący jedno z drugim bo przecież nie ma jak inaczej wskazać Skinnera skoro go nie zna ?
Zauważcie, że Skinner parę odcinków temu jakby stopuje Linden przed wizytą u Adriana, opieprza ją przy rodzicach zastępczych, sam kontaktu z małym nie chce, nie przesłuchuje go, nie chce nawet przy tym być. Dlaczego - może po prostu się boi że go mały rozpozna ??
Dla mnie ten Skinner od początku jest typem nr 1

ocenił(a) serial na 9
mecenas17

Dla mnie też Skinner. Myślę że ten romans z Linden to po to, żeby uśpić jej czujność. Zobaczymy... Jak zwykle czymś nas zaskoczą:)

ocenił(a) serial na 9
Radosnysmutek

Tyle, że ją nurtowały te rysunki już w poprzednim sezonie. Trochę to dziwne, że o to nie zapytała. Dlaczego własnie to miejsce rysował. Ja rozumiem, że najważniejsze było wskazanie winnego, ale przecież to te rysunki były cały czas motorem jej działań.

ocenił(a) serial na 9
cynthiac

Dokładnie o to mi wczesniej chodziło. W pierwszym sezonie pokazują jak ją te rysunki dręczą, prawie przez to zwariowala- a jak mogła o to zapytać to tego nie zrobiła. Widać że Adrian musiał tam bywać często i myśle ze były tam juz ciała, inaczej nie zapadło by mu to tak w pamięć.

ocenił(a) serial na 9
rudzikss

Może nawet nie często, ale właśnie musiał widzieć ciała, żeby zrobiło to na nim takie wrażenie. I jak to się stało, że matka nie wylądowała w tym jeziorze? On spędził w szafie (jeśli dobrze pamietam) 6 dni. Chyba odpowiedni czas by ją wywieźć w czerwonym worku. Nie wiem. Szkoda, że tylko 2 odcinki do końca. Chyba, że w tym sezonie nie rozwiążą sprawy.

ocenił(a) serial na 9
cynthiac

Widze ze Ciebie tez męczą te rysunki:) Liczę na to ze jednak wyjaśnią. Powieszą Sewarda a potem szybciutko wyjdzie na jaw kto tak naprawdę zabił. I zgadzam sie z tobą w kwestii pozostawienia ciała, czemu nie walnął jej do worka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones