PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746463}

Doktor Foster

Doctor Foster
7,4 1 933
oceny
7,4 10 1 1933
Doktor Foster
powrót do forum serialu Doktor Foster

historia rozpadu malzenstwa przedstawiona z brutalna realnoscia - idealnie zobrazowana hipokryzja spoleczenstwa, w jakim zyjemy :( tolerancja dla zdrad, tylko po to, zeby "byc razem". szacunek dla glownej bohaterki za decyzje, jakie podjela, a na ktore malo kobiet sie wazy, z glupoty, desperacji, tzw. "wzgledow ekonomicznych", uzaleznienia od drugiego czlowieka, zanizonej samooceny i innych powodow, ktorych nie rozumiem.
sam serial fajnie zrealizowany.

ocenił(a) serial na 8
selenitas

Świetnie napisane, kolejny dobry brytyjski serial, sezon krótki ale dobrze rozpisany i płynny. Mąż z kazdym odcinkiem coraz bardziej odpychający a pod koniec jak jeszcze ją uderzył.. straszny cham. Ciekawa jestem 2 sezonu który przeciez juz w tym roku startuje ;)

Starrlight

serio, nie wiedzialam, ze bedzie drugi sezon! a sadzilam, ze temat wyczerpali juz w pierwszym, ale jesli to prawda to chetnie obejrze, dzieki za cynk :)

no, a wtedy ja uderzyl, bo byla podbramkowa (w sumie patologiczna) sytuacja, kobieta "zagrala" synem i nerwy puscily, chociaz w ten sposob tylko potwierdzil swoje buractwo i prostactwo. powinien sie tarzac po podlodze i prosic o wybaczenie w eterze, a nie wyskakiwac jeszcze z lapskami do zdesperowanej zony, ktorej zniszczyl swiat.

ocenił(a) serial na 5
selenitas

ona jest taka sama, tez go zdradziła i to jscze w sopsób wyrachowany, ogólnie para siebie warta

anngaj

ale ona go zdradzila POTEM, odkryla zdrade meza i klapki opadly jej z oczu. wczesniej uwazala sie za szczesliwa mezatke i ani jej w glowie byly romanse, bo w domu miala wszystko. to pod wplywem odkrycia zdrady sama zdradzila, majac w tym dodatkowy cel - wydobycie informacji, ktore mialy ochronic ja przed finansowa ruina.
skoro ten patalach, jej maz, nie byl w stanie ochronic wlasnej rodziny, ladujac rodzine w dlugi i zabawiajac sie beztrosko z 20-latka, sama musiala wziac sprawy w swoje rece. no excuses.

ocenił(a) serial na 5
selenitas

Na mój gust nic tą swoją zdradza ani pseudo zemsta nie osiągnęła. Upokorzyła go i co więcej? i tak odjechał z kochanka wieść happy life. To ona jest raczej przegrana bo pewnie w głębi serca chciała żeby z nią został skoro była skłonna mu wybaczyć gdy tylko z tamta na niby zerwał. Ale on nie.. on wybrał kochankę wiedź ona jako zona i kobieta przegrała.

anngaj

jak dla mnie to gdyby wybaczyla takiemu bezuzytecznemu pasozytowi to by przegrala. byla twarda i spilowala mu dupsko. wygrala, bo pozbyla sie fagasa, ktory ja skrzywdzil zamiast kontynuowac z nim zycie tylko po to, zeby "byc razem", jak jej dwulicowe zaklamane kolezanki z sasiedztwa, ktore nie maja w sobie na tyle odwagi i jaj, zeby przerwac upokarzajacy lancuch zdrad przez swoich "kochajacych" mezow.

selenitas

prawda

ocenił(a) serial na 8
anngaj

jaka to niby przegrana? że nie była z dupkiem, który ją zdradzał? no faktycznie, wiele straciła... została z synem, domem i zabezpieczeniem finansowym w miasteczku, które lubiła. i już nie musiała ładować kasy w jego "inwestycje" i utrzymywać wszystkich (co też jej wytykał zresztą). oczywiście, ona też popełniła błędy, ale zdesperowany człowiek robi różne rzeczy...

manowce

Mnie bardziej irytują pewne niedorzeczności w serialu przez co ciężko mi jest go ocenić.

ocenił(a) serial na 5
Starrlight

Dziwi mnie jak taka mądra kobieta, kiedy odkrywa, że jej przyjaciółka kryje zdradę jej męża , nie tylko nie odsuwa się od niej, a nadal się zwierza... Trochę to naciągane. I potem, kiedy denuncjuje ją policji. Jest tu ktoś, kto nie kopnął by w 4 litery takiej "przyjaciółki"?

kulizz

Dla mnie ten serial już od pierwszego odcinka jest już zbyt nierealny - Jeżeli swojego męża posądza o zdradę to niepotrzebnie mu mówi że go śledziła, przecież mógł się już domyśleć i być zdecydowanie bardziej ostrożny :)

ocenił(a) serial na 8
kulizz

Może niektóre elementy są 'przedobrzone', ale sądząc po przykładzie paru bliskich mi osób, reakcja na zdradę jest nieprzewidywalna - szczególnie, że walnęło ją to z zaskoczenia.
Moim zdaniem serial jest porażająco realistyczny, a scena z urodzin (szukanie kolczyka w samochodzie, odkrycie prawdy i z zimną krwią złożone życzenia) po prostu genialnie napisana i zagrana.
Generalnie pani doktor mnie dobijała totalnie swoimi reakcjami, metodami zemsty, wyglądem, manierami i wszystkim, ale ta ogólna irracjonalność była moim zdaniem bardzo realistyczna.
A co do przyjaciółki, to zwierzanie się jej i udawanie, że nic nie wie jest częścią misternie utkanego planu. Czy skutecznego - to sprawa dyskusyjna.
Świetny serial. Jeden z lepszych w tym gatunku.

kulizz

ja miałam ochotę przez większość czasu w imieniu Gemmy strzelić Ros w twarz... no ale to tylko dowodzi jak realnie został zagrany serial:)

selenitas

Mimo szczerych chęci na razie mnie nie przekonał do to dotrwałem do 1 sezonu i uważam wystarczy, jak dla mnie to on od 1 odcina zachowanie głównej bohaterki uważam za irracjonalne :)

buterfly

no ja wiem.. idealny material toto nie jest.. znalezienie pierwszy raz blond wlosa po kilku latach trwania romansu.. i uznanie to za dowod zdrady. mocne. z perspektywy czasu patrze na fabule bardziej krytycznie;)

selenitas

Dodakowo już w pierwszym odcinku śledziła męża, po to aby powiedzieć mu że podejrzewa go o romans ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones