PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746463}

Doktor Foster

Doctor Foster
7,4 1 934
oceny
7,4 10 1 1934
Doktor Foster
powrót do forum serialu Doktor Foster

Opis

ocenił(a) serial na 8

Mini serial opowiada historię rozpadumałżeństwa właśnie Doctor Foster . Wydawałoby się, że Foster jest w szczęsliwym małżeństwie a jednak Gemma odnajduje na szaliku męża długi blond włos. I od tego momentu przestaje mu ufać i chce poznać prawdę. Na przeszkodzie stoją znajomi, którzy wiedzą o romansie męża a jednak ukryli prawdę przed doktor.

ocenił(a) serial na 7
Askol

Dziękuję za opis. Właśnie szukałam o czym ten serial jest i nigdzie nie ma...

ocenił(a) serial na 8
Askol

świetny serial , czy to przypadek, że Suranne Jones znowu gra kobietę rozbitą, niestabilną ? to nie zarzut, po prostu po doskonałym kryminale, oglądam dramat w którym bohaterka jedzie po bandzie i wymyka sie pewnym oczywistym( być może tylko dla mnie) rozwiązaniom ? Tak czy siak warto, bardzo.

ocenił(a) serial na 7
piciu6

gdzie można znaleźć ten serial? lektor albo napisy.

piciu6

Mam cały serial z lektorem, a teraz kończę 4 odcinek, więc już mam jakieś zdanie.

Serial fajny, ale irytuje mnie wiecznie skrzywiona i niezadowolona mina głównej aktorki. Nie przeszkadza mi, że nie jest młódką, nawet nie jest brzydka i ma niezłą figurę, tylko ten stały grymas na jej twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones