PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 018
ocen
7,5 10 1 17018
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

Widziałam zwiastun aż się popłakałam ,nie chcę żeby to był koniec:(

ocenił(a) serial na 7
virginia_virgi

Fakt, zwiastun wzruszający. Postarali się na koniec, ostatnie epizody są super. Bardzo żałuje że to koniec ale gdyby chcieli to ciągnąć zrobiłaby się telenowela. Już ciężko coś wymyśleć kiedy wszystkie pary się wymieszały partnerami. Żałuję tylko że na parę Lavon/Lemon musieliśmy tyle czekać i tak naprawdę te 3 ostatnie odcinki to za mało..

Aalita

Mogli chociaż zrobić te 20 odcinków a nie 10 eh będzie mi brakować tego serialu

ocenił(a) serial na 7
virginia_virgi

Kto wie gdyby nie ciąża aktorki to może by było plus jest taki ,że wszystko kończy się Happy endem ;)

ocenił(a) serial na 7
virginia_virgi

Wróciłam do serialu po dłuższej przerwie i jestem zaskoczona xD Może ktoś napisać w dużym skrócie co od końca 2 seznu się wydarzylo? :)

ocenił(a) serial na 8
Ateliee

SPOILER co się wydarzyło w 3 sezonie? Jedno wielkie NIC, byl beznadziejny :P serio. Zoe przywiozla sobie z NY chłopaka, pisarza, Joela i w sumie cały ten trzeci sezon krążył wokół tego. No i Lavon był z AB, ale rozstali się, bo ona chciała pójść o krok dalej, ślub i te sprawy a on niekoniecznie. A Joel w końcu wyjechal, bo dostał jakąś propozycje pracy, napisanie scenariusza czy coś, o ile dobrze pamiętam. Pod koniec trzeciego sezonu Zoe wyznaje, że nigdy nie zapomniała o Wadzie, wyznaje mu miłość, ale tym razem, dla odmiany, on nie jest przekonany czy warto w to się znowu pakować. No, a później już czwarty sezon :) to tak w mega skrócie. SPOILER

lola881

Zgadzam się nudy :d George był chyba z kuzynką Lavona przez jakiś czas

ocenił(a) serial na 7
lola881

Dzięki za odpowiedź. Może faktycznie dobrze, że nie oglądałam :)

ocenił(a) serial na 8
virginia_virgi

Świetny odcinek. Lemon się niesamowicie zmienila. Jak sobie przypomnę pierwszy sezon i jej rozterki na temat tego "co ludzie powiedzą?!", które mnie doprowadzały do szału, a teraz, to niebo a ziemia. No i bardzo mnie cieszy fakt, że po takim czasie jest w końcu z Levonem, bo w pierwszym sezonie mocno trzymałam za nich kciuki i w końcu się udało:) AB i George też do siebie pasują. Zade jak zwykle, wszystko na wariata, bo przecież normalny ślub bylby zbyt nudny :D I wspomnienia początków i trójkąta:)) Zoe, która rozwalila pierwszy ślub Lemon, teraz zostala jej druhną, kto by pomyślał:)) Będę za nimi wszystkimi tęsknić.

lola881

Ten ślub to coś w stylu Blair i Chucka z Plotkary . Też brali na szybkiego :D

ocenił(a) serial na 5
virginia_virgi

Zwiastun owszem wzruszajacy aczkolwiek sam odcinek juz mnie jakos szczegolnie nie ruszyl, o!

kasisek12

ja jeszcze nie widziałam czekam na napisy :D

virginia_virgi

obejrzałam cały odcinek. Płakałam jak bóbr...

Amalaya

ja już na 9 płakałam haha

Amalaya

Ja też! Nawet nie byłam w stanie czekać na napisy, musiałam obejrzeć. Nie rozumiałam wszystkiego w 100%, ale to nic. Najlepszy z tego wszystkiego był ślub Wade'a i Zoe, ich przysięgi były najlepsze z wszystkiego. Nie moge uwierzyć, że to już koniec ;(

ocenił(a) serial na 7
virginia_virgi

Świetny to był odcinek pełen wzruszeń ślub Zade ,oświadczyny Lavona skończyło się tak jak powinno lepszego finału być nie mogło szkoda ,że to już koniec będę tęsknić za Bluebell.

ocenił(a) serial na 9
virginia_virgi

świetny! najszczęśliwsze zakończenie serialu, jakie dotychczas ogladałam :D :)
będę mile wspominać Bluebell ;)

tosiak11

to nie będzie koniec serialu jesli zagłosujemy tu: http://uk.eonline.com/news/640286/save-one-show-2015-is-down-to-the-top-5-vote-f or-your-favorite-now Hart of dixie jeszcze walczy o kolejny sezon!

ocenił(a) serial na 6
virginia_virgi

Cały ostatni sezon był niezbyt udany, to co rozciągali przez 3 poprzednie nagle zostało zakończone w pośpiechu w ciągu kilku odcinków. Przez to uciekł klimat. Zakończenie serialu niczym klip do piosenki Pharella Williamsa. Szkoda.

kkaska2

świetny odcinek ;) szkoda że to koniec, ten sezon ma tylko10 odcinków mogliby zrobic przynajmniej 2 razy tyle, bo tak szybko skończyli , TAK KRÓTKO ŻE CHCIELI wszystko zmieścic w jednym odcinku, zaręczyny ślub i poród i w ogóle, bo Zoey nie mogła się zdecydowac dopiero w szpitalu pojęła że chce wyjść za Wade'a, i niue mogła juz dłużej czekać , jakby nie mogła wcześniej cała on a ;D ale jakby mieli to ciągnąć w kolejnych sezonach to by zrobili z tego szmatłowiec.
Zoey i Wade w szpitali uroczy byli jak wspominali jak sie poznali i całowali w aucie hahxD ;-)
a końcówka nieziemska ,wszyscy tańczyli jakby w ten sposób żegnali się z widzami :D

kinia_47

i ten moment jak Wade przywozi na wózku Zoe i dziecko, i Zoe mówi Tip cos tam (nie wymówię tego nie pamiętam xD )Wade Kinsela nie mamy jeszce dla niego imienia ;D Uwielbiam ich <3

Co teraz bedę robić? moje życie straci sens ;D HAHAHxD

kkaska2

Świetny odcinek, tylko szkoda że 4 s taki krótki,mogli by zrobić 2 x tyle odcinków skoro juz kończą serial, bo tak w ostatnim odcinku chcieli wszystko skończyć, zaręczyny ślub Zade i poród Zoe narodziny ich syna, jakby Zoey nie mogła zgodzic się na oświadczyny Wade wczesniej i pobrac sie jak normalni ludzie, cała ona dopiero w szpitalu pojęła że chce za niego wyjść. Świetna była scena kiedy leżaeli razem na łóżku w szpitalu i wspominali noc kiedy całowali się w aucie Wada i czy wtedy myśleli o tym czy będą mieć dziecko ;D Ta para po prostu jest genialan uwielbiam ich<3
I końcówka wszyscy tańczą jakby w ten sposób żegnali się z widzami. SZkoda ze to już koniec, mogliby przedłużyć ale tylko ten sezon moim zdaniem bo od 3 s kulminowało się tyle wydarzeń i dopiero teraz w tym ostatnim odcinku wszystko wyszło, scenarzyści chceili to upchnąć ,no ale cóż, genialny odcinek, kończy się happy endem.
Następne sezony doprowadziły by do tego że znienawidzilibysmy ten serial, a raczej scenarzysów, bo już w 3 s wiało nudą a co dopiero pomyśleć dalej jak by nie mieli pomysłow, poza tym wszystko co mialo sie wydarzyć to byo, więc myślę że to był udany czas poświęcaony na oglądanie twgo serialu, będzie mi go brakować .Tego klimatu, tego miasteczka no i przede wszystkim ZADE ;D

kinia_47

pozdrawiam wszystkich fanów, tego serialu, komentarz pisany na gorąco od razu po obejrzeniu odcinka ;D
Przepraszam za błędy

ocenił(a) serial na 6
virginia_virgi

Szkoda, że to koniec łezka w oku się kręci. Ale z drugiej strony wole koniec, niż robienie serialu na siłę.
Ostatni odcinek jak dla mnie rewelacyjny, piosenka go kończąca mega :D Wyjasnienie wszystkich wątków, każdy odnalazł szczęście. Odcinek bardzo mi się podobał, tak bardzo że zaraz chyba drugi raz obejrzę.
Serial był świetny :)

Alicja_kosmitka

ja już trzy razy oglądałam.... I dalej ryczę...

ocenił(a) serial na 6
virginia_virgi

Finałowa piosenka - https://www.youtube.com/watch?v=fHpQoeNAwAc

virginia_virgi

Sympatyczny odcinek :) Wiadomo, że starali się wszystko upchać w jeden, żeby w miarę każdy miał jakieś zakończenie, ale nawet nieźle im to wyszło. Na początku jak zaczęli śpiewać to pomyślałam WTH?, ale po chwili już zaczęłam nucić:D

Mam nadzieję, że Wilson Bethel zakręci się w jakimś nowym serialu albo dołączy do obsady któregoś z tych co oglądam, bo żal by było już go nie widzieć nigdzie:P

Viconia_Lolth

jest juz 10 odc z napisami ?

ocenił(a) serial na 9
marta0311

Tak :)

ocenił(a) serial na 9
virginia_virgi

Naprawdę świetny odcinek, można było poczuć te magię Bluebell, szkoda, że to koniec. Faktycznie widać było, że chcieli wszystko poupychać, mogli na przykład zrobić półtoragodzinny finał i wszystko by się tak fajnie rozłożyło w czasie, no ale i tak było bardzo fajnie, będę tęsknić za tym małym miasteczkiem

ocenił(a) serial na 7
virginia_virgi

Odcinek podbił moje serce. Super słodki, przesiąknięty radością i szczęściem. Aż się łezka w oku kręci, jak człowiek sobie pomyśli, że to koniec. Bluebell to mega urocze miasteczko i chociaż czasami przerysowane, to można byłoby do niego wracać cały czas. Każdy miał swoje pięć minut, niby wszystko w szalonym tempie, ale przynajmniej upchnęli wszystko i nikogo nie pominęli. Nawet ta piosenka na koniec, wydawałaby mi się tandetna, ale w HoD to zagrało fenomenalnie. Lemon i Lavon w końcu stanęli na ślubnym kobiercu, Zade doczekali się dzieciaka, a AB i George zamieszkali razem <3 Nie powiem trochę w tym sezonie zabrakło mi 'czasu' dla każdej z par. Nie dostaliśmy przygotowań do ślubu, wszystko działo się na wariackich papierach, bez wielomilionowych podejść. Szkoda, że to już koniec. Jednak było cudownie, słodko i uroczo. I co najważniejsze, było warto! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones