serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Doktor Murek

1979
1h
7,6 1 080
ocen
7,6 10 1 1080
Serial telewizyjny będący adaptacją powieści Dołęgi-Mostowicza. Historia wzlotów i upadków urzędnika magistratu, Franciszka Murka. Bohater po utracie państwowej posady... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Doktor Murek zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Serial telewizyjny będący adaptacją powieści Dołęgi-Mostowicza. Historia wzlotów i upadków urzędnika magistratu, Franciszka Murka. Bohater po utracie państwowej posady przyjmuje tożsamość cudzoziemca Franza Klamma i robi karierę w arystokratycznych salonach Warszawy jako mistrz okultyzmu.

studio
Zespol Filmowy Perspektywa
tytuł oryg.
Doktor Murek
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

film bardzo dobry, 9/10

ocenił(a) serial na 10

To zapomniany polski film, podobny do Kariery Nikodema Dyzmy. O ile sam Doktor Murek jest generalnie słabszy od Nikodema Dyzmy z uwagi na mniejszy budżet finansowy, to treść jest bardziej dosadna, prawdziwa, brutalna. Doskonałe studium układów ludzkich, w pracy, obyczajowości. Takie powieści jak Doktor Murek czy...

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie bardzo dobry serial. Teraz robią dla TVP jakieś seriale, a dobre to już były.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Oglądałem dziś jeden odcinek na tv polonia. Nie jest zły, brakuje wciągającej akcji. Może będzie lepiej w następnych odcinkach. Fajnie pokazane życie w Warszawie przed wojną.

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 6

pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: tvp prehistoria, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones