PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92244}

Doktor Who

Doctor Who
8,2 1 562
oceny
8,2 10 1 1562
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Witam,

szczerze zależy mi na obejrzeniu tego konkretnego doktora i tu pojawia się problem- przeszukałem już chyba cały internet i nigdzie nie znalazłem nawet stronki do pobrania ( czy z opłatą!) z tym właśnie doktorkiem- wiek ktoś lub zna stronę, gdzie mogę obejrzeć, nie ukrywam, że zależy mi na darmowym oglądaniu, nie bacząc już nawet na język( byle limit nie włączał się co 2 minuty :P)

Pozdrawiam Wszystkich fanów Doctora(ów)

ocenił(a) serial na 10
agata2000

Ps: Chociaż mile widziany język polski ;)

ocenił(a) serial na 10
agata2000

Jest przeciez na torrentach, dailymotion, a jak chcesz to wejdz na amazona i kup dvd

ocenił(a) serial na 10
FenrirLokeson

Dzięki za odpowiedź, ale post już dość stary i udało mi się większość odcinków znaleźć ;) a pisałem dla tego, bo zależało mi na "zwykłej" stronce, a nie na torrentach, a na dailymotion nie ma dokładnie wszystkich odcinków( nie pamiętam już których) :)

agata2000

ja mam za to problem z napisami do klasycznego Doktora, pierwsze 6-7 odcinkow pierwszej serii ma napisy reszta juz nie

ocenił(a) serial na 10
meznb

Myślę, że mógłbym z tym pomóc, mam dostęp do napisów, z większości serii Pierwszego Doktora ;d

Skurwol666

próbowałem napisać tu ale nie chce mi wysłać, jak możesz m7eznb@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones