PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92244}

Doktor Who

Doctor Who
8,2 1 562
oceny
8,2 10 1 1562
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Który z Doktorów z klasycznych serii najbardziej przypadł Wam do gustu? Ja uwielbiam Siódmego - za intrygi pierwszej klasy, i odrobinkę patosu.

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Czwarty - po względnie normalnych trzech pierwszych inkarnacjach ten był już nieco bardziej odjechanym wcieleniem, nic jednak przy tym nie tracącym ze swej doktorowości. Zdarzały mu się zresztą także momenty dość poważne - konfrontacja z Davrosem w "Genesis of the Daleks" i decydowanie co ma zrobić ze swoimi (będącymi w powijakach jeszcze) odwiecznymi wrogami, rozmowa z Sarą na temat swojej czasowładczej natury w "The Pyramids of Mars...). No i jeszcze ten uśmiech Toma Bakera...;

Trzeci - elegancki, dystyngowany, a przy tym odrobinę szalony i zabójczo niebezpieczny (wenusjańskie aikido);

Ósmy - krótko, bo krótko, ale jednak był - czarujący, sympatyczny, ludzki (dla wielu osób pewnie aż za bardzo), a znowuż nic przy tym nie tracący;

Piąty - po dość dojrzałych Doktorach młodzik, podobnie jak Ósmy - sympatyczny i na swój sposób uroczy.

użytkownik usunięty
Capitano_S

1. "Insane Jelly Baby" Czwarty
2. "The best Cosmic Hobo" Drugi
3. "Dandy Action Man" Trzeci

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Żaden Doktor nie jest najlepszy czy najgorszy, każdy z niech wnosi wiele nowego i każdy posiada inny charakter. Wszystkie wcielenia stawiam na równi.

Bojczew

Mądrze powiedziane, a i każdy Doctor miał coś za co się go uwielbiało.

ocenił(a) serial na 10
Zathar

Okej, ale, niektóre wcielenia miały tego więcej :)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Najlepsze wcielenia to Czwarte Piąte Drugie i Szóste.

ocenił(a) serial na 10
Grozer

Siódmy to dopiero geniusz :)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Zobaczy się. :)

ocenił(a) serial na 10
Grozer

Zapewniam, że tak jest :)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Oglądasz serie klasyczne z angielskimi napisami czy ze słuchu ?

ocenił(a) serial na 10
Grozer

Ze słuchu. Angliście inaczej nie wypada :)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

No coz, nie widzialem za wiele odcinkow ze starymi Doctorami, ale z tego co wiem to piec moich ulubionych klasycznych Doctorow to 2,3,4,6 oraz 7.
Ciezko mi powiedziec ktorego z nich lubie najbardziej, nie tylko dlatego iz nie widzialem wielu odcinkow starej serii, ale wszystkie wcielenia sa swietne.
Ale chyba postawie na 7.

ocenił(a) serial na 8
Capitano_S

To jeszcze ja dorzucę swoją opinię po tym jak w końcu udało mi się jako tako zapoznać ze wszystkimi wcieleniami.

1)Siódmy/Drugi (nie umiem się zdecydować. Obaj genialni i obu zdecydowanie za mało - Drugi "wymazany", Siódmy niedokończony)
2)Czwarty (chociaż nie jestem pewien czy to za samego Doktora czy za GotD i najlepszą towarzyszkę obok Ace - Romanę)
3)Reszta raczej na równi, bo zestawianie tak różnych postaci jak Pierwszy i powiedzmy Szósty jest z góry skazane na porażkę moim zdaniem, trudno cokolwiek w nich porównywać :)

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Od czasu mojego pierwszego komentarza widzialem wiecej i tak, ta lista pewno sie zmieni, ale nie wiele, wyglada ona tak:
1. William Hartnell
2. Tom Baker
3. Colin Baker
4. Jon Pertwee
5. Sylvester McCoy
6. Patrick Troughton
7. Peter Davison

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones