Witam wszystkich fanów naszego serialu
Oglądałem ostatnio 13-sty odcinek sezonu pierwszego i powiem, że nie mogę się już doczekać jutra. Wydaje mi się, ze II sezon będzie strasznie interesujący. Sposób w jaki nakręcony był 13-sty odcinek, daje powody by myśleć, że II sezon nie będzie jakimś niskobudżetowym gniotem.
A...