PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212986}

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Foster's Home for Imaginary Friends
7,2 11 272
oceny
7,2 10 1 11272
8,0 6
ocen krytyków
Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
powrót do forum serialu Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

NAJGORSZY ODCINEK

ocenił(a) serial na 9

Dobra, wiemy już, że większość z was lubi tę kreskówkę i dlaczego. A teraz zadam wam pytanie : jaki jest, wg was, najgorszy (chociaż w w wypadku tego serialu powinniśmy powiedzieć najmniej interesujący czy najnudniejszy) odcinek Domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster.


Według mnie jest to piętnasty odcinek drugiej serii "Pomocna dłoń Chudego" / "Wszyscy wiedzą, że to Bendy". mOże dlatego że po prostu za często oglądałem powtorki tego odcinka :-)...


A ulubione odcinki-perełki to "Blooooo", Księżna lamentów", Moja droga Franko oraz Tatuś Maks i wiele innych.

Aha, jakby kto zapomniał nazwy odcinków, to
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dom_dla_zmy%C5%9Blonych_przyjaci%C3%B3%C5%82_pani_F oster#Opisy_odcink.C3.B3w

ocenił(a) serial na 10
Nie_Wie

Ok, mnie najbardziej nie podoba się odcinek "Wyprawa do Europy" ponieważ zakończenie jest (nie wiem jak to powiedzieć) wredne, mnie to wogóle nie śmieszyło, a raczej chciało mi się płakać

użytkownik usunięty
Nie_Wie

Ja nie lubie odcinka pierwszego pewnie dlatego ze ciągle go puszczają.

ocenił(a) serial na 10

Oj, z pewnością dwa: "Dom dla podszywających się pod zmyślonych przyjaciół pani Foster" i "Wyprawa do Europy". W tym pierwszym byłem po stronie Franki. W tym drugim pani Foster była wręcz okropna! Bloo mógł nie niszczyć biletów, które Koko zniosła, dałby pani Foster, a ta by je wykorzystała dla siebie, jakieś koleżanki i tej całej co chciała zobaczyć dziewczynkę, która ją wymyśliła.

ocenił(a) serial na 10
Bloo

I jeszcze to z tym Serem, "Tatuś Maks" czy coś takiego. Apropos Maksa podkładający mu głos K. Lewandowski gra wspaniale!

Nie_Wie

ja nie lubię tych pierwszych jak Maks oddaje Bloo do Domu pani Foster.

Nie_Wie

oh no... wszystkie są genialne!
najbardziej mi się podobał "Papa Kujonku!".

ocenił(a) serial na 10
jju

Jeszcze okropny był "Wszyscy wiedzą, że to Bendy". Nie podałem go wcześniej, bo jak pisałem, to nie miałem tego odcinka na koncie zaliczonych przeze mnie.

ocenił(a) serial na 9
Bloo

zapraszam na mojego bloga!!!!Patrz temat: Kreskówki

ocenił(a) serial na 10
Nie_Wie

Okropne "Idź, Goo, idź", nie uważacie? Goo byłą baaardzo głupią dziewczyną a Maks nie musiał jej przebaczać pomimo że zrobiła mu plecak nowy.

ocenił(a) serial na 8
Bloo

Ja lubię ten odcinek, ponieważ postać Goo do mnie przemawia. Wesoła, rozgadana (aż do przesady...), optymistyczna dziewczyna, która w głębi serce czuje się bardzo samotna. Pamiętajmy, że Maks to nad wiek rozwinięty i rezolutny dzieciak, więc mała Goo raczej słabo przy nim wypada pod względem inteligencji, nie? ^^

Żeby nie było... Nie lubię zbyt odcinka "Wyprawa do Europy". Dlaczego? Chodzi o sam motyw potraktowania Maksa. Robił co mógł, żeby z nimi pojechać, a wycieczkowicze utrudniali całą sprawę, a potem mieli wyrzuty do Maksa, że nie miał biletów. Ergh.

Pozdrowienia i niech kisiel migdałowy będzie z Wami ^^

Nie_Wie

dwa odcinki ' poszukiwany chudy'' były tak nudne że prawie zasnęłam.

ocenił(a) serial na 10
Nie_Wie

Moim zdaniem najgorszy odcinek to: "Żadnych szalonych prywatek" bo Maks tam totalnie ześwirował, a także "Bajdzo straszna historia", ponieważ nie podobała mi sie postać Bajdzo. Najlepszy odcinek jak dla mnie to zdecydowanie: "Szkoła przetrwania". Bloo miał tam zaczepiste gadki!!!!

ocenił(a) serial na 9
aniolek55

Podwójny odcinek 15.; a także "Dom dla udających zmyślonych przyjaciół pani Foster" (to już z sentymentu do Franki). ;)

Nie_Wie

Najgorsze odcinki to: "Bardzo straszna historia", "Kto tu wpuścił psy?", "Wszyscy wiedzą, że to Bendy", "Papa Kujonku!", "Dom dla podszywających się pod zmyślonych przyjaciół pani Foster" i cała piąta seria.

Nie_Wie

ŻAL TEGO SERIALU 1/10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gabol2008

Żal tego serialu jest godzien pożałowania. Tyle razy został wykorzystany w wypowiedziach różnych frustratów. Biedny żal...

Nie_Wie

Ten jak Blue założył nowy dom dla przyjaciół z kartonów, ten kotek :(. Najgorszy odcinek! Zawsze przełączałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones