PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212986}

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Foster's Home for Imaginary Friends
7,2 11 272
oceny
7,2 10 1 11272
8,0 6
ocen krytyków
Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
powrót do forum serialu Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Wasze ulubione odcinki

ocenił(a) serial na 10

Wiem, że dużo z was lubi tę kreskówkę. I dobrze, ja ją uwielbiam. Lecz, jak każda bajka, "Dom..." ma wady. Duuuże wady. Np. odcinki "Dom dla podszywających się pod zmyślonych przyjaciół pani Foster", "Tatuś Maks" czy "Wszyscy wiedzą, że to Bendy" to kompletne zero. Niektóre są bardzo fajne, taak. Oto 9 moich ulubionych odcinków:

- Nowy dom Bloo cz. 1
- Bloooo
- Moja droga Franko
- Żadnych szalonych prywatek
- Idź, Goo, idź
- Szaleję za kartami Koko
- Fałszywy film
- Pomocna dłoń Chudego
- Czas adoptokalipsy

A jakie są wasze ulubione odcinki? Jakby ktoś nie pamiętał tytułu, tu acie opisy wszystkich odcinków wraz z tytułem, przypomnicie sobie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcinków_serialu_animowanego_Dom_dla_zmyślony ch_przyjaciół_pani_Foster

Zapraszam również do obejrzenia tematu "Bajki" na moim blogu.

ocenił(a) serial na 10
Eduardo

Widzę, że mamy podobne gusty. Moim ulubionym odcinkiem jest "Bloooo". Bardzo lubię też "Szaleję za kartami Koko", część pierwszą "Nowego domu Bloo" i "Idź, Goo, idź". Oglądałem wszystkie odcinki oprócz bożonarodzeniowego, ale pewnie wkrótce zobaczę "Zagubionego Mikołaja"...

ocenił(a) serial na 5
Bloo

Hmmm... ten "Zagubiony Mikołaj" to było, że było pełno tych zmyślonych mikołaji, tak ? A tam, nie ważne bo to nie o tym jest ten temat ;-) No więc moje ulubione odcinki to już wymione "Szaleje za kartami Koko" i "Fałszywy film". A tak poza tym to wszystkie odcinki są fajne (no może oprócz "Bajdzo straszna historia").

ocenił(a) serial na 10
Ultor

Ogólnie odcinek "Nic nie widzę / Wielka jagóka" też był fajny. Dwa pozostałe podwójne to "Pomocna dłoń Chudego / Wszyscy wiedzą, że to Bendy" i "Rudy przyjaciel / Telefon do domu". W pierwszym odcinku pierwsza część byłą fajna, druga nie. W drugim pierwsza część taka sobie, druga też.

Eduardo

"Frankie My Dear"- dla mnie bezkonkurencyjne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones