PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212986}

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Foster's Home for Imaginary Friends
7,2 11 272
oceny
7,2 10 1 11272
8,0 6
ocen krytyków
Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
powrót do forum serialu Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

ja mam 16 i mi głupio, że oglądam tę kreskówkę. mam nadzieję, że najstarsza jednak nie jestem

Sowa_14

a ja ma 19 i uwielbiam tą bajkę:D:D:D i nic a nic, nie jest mi z tego powodu głupio:D "lubiee kakaaałkooo":D

p_u_m_p_k_i_n

także 19 i zgadzam się ;)

Sowa_14

Mam 20 lat i mimo iż nie oglądam tego serialu regularnie, bardzo go lubię :)

Sowa_14

a ja lubię paletkę :) kręgielnia to mój ulubiony odcinek, nie wiem czy zauważyłyście, ale w tyle migają postacie z filmu Big Lebowski

Sowa_14

mam 17 i nie rozumiem dlaczego z tego powodu miałoby mi być głupio, że oglądam bajkę, bajki...

Sowa_14

ja też mam 16 lat i uwielbiam tą kreskówkę i nie jest mi głupio ;)

ocenił(a) serial na 10
Blooo

ja mam 20 i bede ogladac w dalszym ciagu ;)

Sowa_14

Ja mam 17 i oglądam każdy odcinek po kilka razy. W ogóle to uważam, że Cartoon Network ostatnimi laty zdziadział i niektóre kreskówki są naprawdę irytujące jak np. 'Krowa i Kurczak'. A tak poza tym, to oglądam 'Dextera', 'Atomówki' i 'Mroczne Przygody Billego i Mandy'. W pytkę.

ocenił(a) serial na 10
Sowa_14

ja mam dwie dychy na karku & wielbię Bloo ponad wszytsko ;]

ocenił(a) serial na 10
Sowa_14

Ja tez mam 16 lat a blue to moj idol;p;p ,,sa moje rzeczy wiec mieszkam tu,sa moje rzeczy wiec mieszkam tu"-ten tekst wymiata;p;p Pozdrawiam;)

ocenił(a) serial na 10
Sowa_14

31 - i że niby co, ma być mi głupio?! No cóż - nie jest:)

ocenił(a) serial na 10
Sowa_14

Mam 14 lat i tą bajkę zaczęłam oglądać dzięki 6-letniemu bratu :). Jest cudna.

ocenił(a) serial na 9
Jeanne

To tak jak ja (nie, że cudny, tylko 14-letni). :) Na bajkę trafiłem przypadkowo, ale szybko (jako sarkastyczny ZNAWCA kreskówek) się w niej zakochałem. Ironiczne podejście do spraw życia codziennego i ikon popkultury, rewelacyjny polski dubbing (wypada lepiej niż angielski! Na pewno dłużej zapamiętam takie nazwiska jak Drojewski, Lewandowski czy Fajlhauer - ops, tego drugiego znam już z "Gdzie jest Nemo?"), płynna grafika wektorowa. I to wszystko z rąk studia Cartoon Network! 9 nagród Emmy i Anny. No i Ser - epizodyczny w serialu cudak idealny do porównania z dziadowskimi bohaterami "Włatców móch", a jaką budzi sympatię. :) ...No dobra, przyciągnęła mnie do tego serialu postać Franki. :)

fj_1_2

To co ja mam powiedzieć? Mam 25 lat i oglądam. Ech, ta niedojrzałość emocjonalna, co zrobić... Myślę, że moja rodzina już się pogodziła, że nigdy nie dorosnę, bo rok temu kupili mi na gwiazdkę wielkiego pluszowego Kłapouchego.

salus_in_platone

No ja mam 17 xD i wcale sie nie wstydzę!! xD Ta kreskówka jest po prostu kapitalna no... xD

ocenił(a) serial na 9
owieczka132

Ja mam 22 lata. Zgodzę się ze wszystkimi. Ma coś w sobie, dość specyficzna, napewno świeży humor i nowa tematyka, mimo, że pkartycznie każdy odcinek odnosi się do jakiegoś wymyślonego przyjaciela, to jednak każdy jest inny. Bez wątpienia nagrody zasłużone. Świeża i solidna kreskówka naszych czasów.

ocenił(a) serial na 9
akira894

16. Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że kreskówki są tylko dla dzieci. Oczywiście lubię kreskówki tylko inteligentne z dobrym humorem np. Dexter's Lab, J. Bravo, Krowa i Kurczak, Dom...

ocenił(a) serial na 10
Sowa_14

ja w maju koncze 20, a tą bajke wręcz uwielbiam!! :)

Sowa_14

No tak .
ja też mam 16 lat . i nie tylko oglądam Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster ..
ale także inne bajki i kreskówki ;]
Uwielbiam je.. x33

Pozdro

ocenił(a) serial na 9
Sowa_14

18 i wcale się nie wstydzę. :) Poza tym - Laboratorium Dextera (zawsze, jak jest mowa o "dorosłym" serialu kryminalnym na filmwebie, to myślę, że news odnosi się do "Laboratorium Dextera", a nie "Dextera" :P), Owca w Wielkim Mieście (animowany Monthy Python!) i Ach, ten Andy! Kiedyś była jeszcze świetna kreskówka "Dzieciaki z klasy 402" ale nie ma już chyba od dawna nowych sezonów...

Sowa_14

Jak na grupie wsparcia :) Anonimowi fani bajek :)

ocenił(a) serial na 8
Anita_16

18 i zawsze, rano przed szkołą oglądałem :D (bo teraz już wakacje :P)

Kiedyś to oglądałem wszystko jak leci na CN, szczególnie Krowe i Kurczaka, Laboratorium Dextera, Atomówki

ocenił(a) serial na 9
Sowa_14

Ja mam 21 i nigdy się powstydzę że ich oglądam ;D

Booojka

Ja też mam 16;DD I wcalę się nie wstydzę. W tym wątku to chyba jesteśmy najmłodsze a nie najstarsze;DD

Sowa_14

ja mam 16!! A bajka jest świetna!! i w ogóle mój ulubiony kanał telewizyjny tio jest Cartoon Network!! Godzinami mogę siedzieć i golądać Bloo, Ben 10, Scooby'ego i kudłatego!!! Nie moja wina-tak mnie rodzice nauczyli... ;)

ocenił(a) serial na 8
Marcia1013

20!
choć w sumie od roku nie oglądam już.

także fascynacja mojego okresu 18-19. ;D

Sowa_14

15, prawie 16 więc wyluzuj
mój kuzyn w wieku 25 lat wstawał o świcie żeby oglądać Krowę i Kurczaka, a Babcia lubiła dobranocki więc chyba nigdy nie jest się za starym na bajki =}

ocenił(a) serial na 10
redlips93

Ja mam raptem 12 ale znam ludzi którzy maja 20 kilka lat i też to lubią.

użytkownik usunięty
Sowa_14

mam 16 lat i lubię kaszkę : ]

JA mam 16 i wolę placki..XDD

ocenił(a) serial na 10
BlackVelvet_666

A ja mam 24 i ciągle bawię się świetnie oglądając tą kreskówkę:D

ocenił(a) serial na 10
Sowa_14

ja mam 20 i gdybym wciąż miała Cartoon Network to bym dalej oglądała :D

ocenił(a) serial na 10
Sowa_14

mam dwie dychy i oglądam tę i kilka innych bajek w wolnym czasie na CN albo w sieci na stronach typu kreskowki.fani.pl itp...

ocenił(a) serial na 8
Sowa_14

mam 21 i nie przejmuję się takimi drobiazgami

maga164

Mam lat ponad 19 i kocham tę bajkę na równi z Fineaszem i Ferbem :)

lapkaKot

Heeh, no :D Ja skończę 15 w grudniu >:D
Ale np. F&F Każdy lubi :D

Mojej koleżanki dziadek (+80) uwielbia kreskówki-a w szczególności ten dom i F&F

ocenił(a) serial na 8
Sowa_14

Ja mam niedawno skończone 18 lat i jest to moja ulubiona kreskówka :D

Wychowałem się na "Dexterze" i "Atomówkach", ale "Dom dla zmyślonych przyjaciół" również jest niesamowity :P

ocenił(a) serial na 9
almost_american

27 i dumny z tego!!!

wayzee

i ja tez a mam 24:D

ocenił(a) serial na 10
anuta

24 za 4 miesiące wieź sobie kobieto lat nie dodawaj:P

Ja mam 27:P a bajka jest świetna:)
A tu świetny tekst bloo:
"Mam pełen pencherz, mgliste pojęcie dokąd ide, jest sroda i mam ciemne okulary, zatem chyba jestem gotowy"

a tu bonus:P
http://www.youtube.com/watch?v=Bb58FW6HXlE

WujekChu1ek

" bo Ty stara duuupa jesteś..." :P
odc 24 :D heh
dzięki Tobie dziadu zakochałam w Bloo:P

ocenił(a) serial na 10
anuta

Oj tam o tam, stary ale jary:P KC

ocenił(a) serial na 9
Sowa_14

Tylko ja w klasie to oglądam, mam 15 lat i uwielbiam Sera :)

Sowa_14

Ja mam 19 i uwielbiam oglądać kreskówki. Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster to moja ulubiona bajka zaraz po Szalonym Jacku Piracie;)

Sowa_14

15. Zacząłem oglądać, bo słyszałem że to tych samych autorów co "My Little Pony: Friendship is Magic" i jak dotąd nie zawiodłem się ;)

ocenił(a) serial na 8
Sowa_14

wychodzi na to ze jestes jedna z mlodszych
ja mam 24

El_Magiko

Za dwa miechy 28 uwielbiam tą bajkę i wcale nie jest mi głupio! ;p
a tak swoją drogą to uważam że większość bajek jest teraz dla każdego tylko nie dla dzieci właśnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones