PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817399}

Domestic Girlfriend

Domestic na Kanojo
6,8 325
ocen
6,8 10 1 325
Domestic na Kanojo
powrót do forum serialu Domestic na Kanojo

Intrygujące :)

ocenił(a) serial na 8

Powiem szczerzę takiego anime jeszcze nie oglądałem. Fabuła bardzo mnie wciągnęła i do końca nie jestem pewien z kim bym chciał, żeby był główny bohater. No cóż z niecierpliwością czekam na drugi sezon. P.S aż przypomniały mi się lata szkolne i te maślane oczy jakie robili wszyscy faceci w mojej klasie( łącznie ze mną) do naszej nauczycielki od geografii :) A mówię wam było na co patrzeć. :) Co prawda nie było szans, żeby ja wyrwać, bo miała bogatego i przystojnego(według naszych koleżanek) męża. Nauczanie traktowała jako powołanie, a nie jako przykrą konieczność, bo przecież pracować nie musiała. Tak czy siak wracając do tematu to anime jest bardzo dobre więc polecam każdemu, kto chce się zrelaksować.

ocenił(a) serial na 8
goci_17

Jakby nie opening który jest genialny to bym się pewnie nie zainteresował. Ale skusiłem się z ciekawości i zdecydowanie nie żałuję. Co prawda od pewnego momentu pewne akcje są mgliste a cenzura troszkę przytępia pikanterię tytułu ale i tak jest nieźle. Przede wszystkim dobrze wykreowane postacie i ładne wykonanie. Ja akurat wiedziałem z kim wolałbym głównego bohatera chociaż wybór do pewnego momentu faktycznie trudny.
Zdecydowanie polecam pierwowzór czyli mangę. Co prawda ma ona swoje lepsze i zdecydowanie fatalne momenty ... ale i tak warto.

ocenił(a) serial na 8
LowcaCzarownic

Mangę czytam, ale dopiero po Polsku jest kilkadziesiąt rozdziałów, więc jeszcze sporo czytania przede mną.

ocenił(a) serial na 8
goci_17

Ciekaw jestem jak wrażenia z lektury. Dla mnie zdecydowanie ciekawy tytuł a im dalej w rozdziały tym większe różnice w stosunku do anime. Czytam na bieżąco po angielsku. Co prawda niestety uważam, że przeciągnęli mangę za długo i minęli kilka dobrych miejsc aby skończyć. Mocno mój entuzjazm opadł w pewnym momencie ale mam nadzieję, że finał będzie w porządku.

ocenił(a) serial na 8
LowcaCzarownic

Mam bardzo pozytywne wrażenia jeśli chodzi o mangę:) I choć mam za sobą dopiero kilkadziesiąt rozdziałów to już widzę, że w anime sporo pomineli w stosunku do mangi. To ta manga jeszcze wychodzi po japońsku? Bo myślałem, że już jej wydawanie się skończyło.

ocenił(a) serial na 8
goci_17

Jeszcze wychodzi na bieżąco. Chociaż jak mówiłem szkoda, że nie skończyli w pewnym momencie ładnym finałem. Manga rozwija sporo i sama jest bardziej pikantna plus świetnie rysowana. No i dzięki rozwinięciu wątków postacie i ich akcje w większości nabierają więcej sensu. To główna zaletą serialu, że mnie do mangi skusił.

ocenił(a) serial na 8
LowcaCzarownic

Ooo to ciekawe, że jeszcze wychodzi. Mnie też bardzo podoba się kreska w mandze. Mam tylko nadzieje, że przetłumaczą na Polski wszystkie rozdziały. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 6
goci_17

ta no dobrze sie spało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones