PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150157}
6,6 2 236
ocen
6,6 10 1 2236
Don Matteo
powrót do forum serialu Don Matteo

czy po 5 sezonie sa nastepne serie?
jak tak to moze ktos napisac gdzie sie dzieja a jak we Wloszech to co z sierzantem kapitanem burmistrzowa?
z gory dzieki

użytkownik usunięty
you

Jest seria 6 i 7. Dzieje się w Gubbio tak jak poprzednie odcinki. Jest inny kapitan i nie ma burmistrzowej. Ojciec Matteo wraca z misji. Wszystkie odcinki są do obejrzenia w telewizji RAI w internecie (dokladnie trzeba kliknąć na RAI FICTION). Sierzant, Natalina i koscielny pozostali w serialu.

właśnie się zastanawiałam czemu jest nowy kapitan ? nigdzie sie nie doczytałam ;)

adzia225

Bo stary dostał zdaje się awans, i musiał z tego powodu wyjechać.

Domin_X

aha,szkoda bo go lubilam ;)

adzia225

Ja też. Wprawdzie nie oglądałem odcinków z nowym kapitanem, ale widząc czołówkę doszedłem do wniosku, iż wygląda on na jakieś...20 lat. Jak na kapitana to ciut za mało :)

ocenił(a) serial na 9
Domin_X

W 8 sezonie serialu nowy kapitan................................................Uwaga SPOJLER.................................żeni się z ...i tu niespodzianka.......Patrizią córką sierźanta........http://www.youtube.com/watch?v=3RmTTrbBWqU

ocenił(a) serial na 6
telimena79

Mam pytanie odnośnie tego wątku. Nowy kapitan i córka Cecchiniego zaczną czuć miętę do siebie? Bo jestem na 8 sezonie jak są razem a chciała bym być na bieżąco i zobaczyć jak to się zaczęło.

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Tak, nawet się pobiorą.

ocenił(a) serial na 6
telimena79

Z tego co się zorientowałam to kapitan jest sporo starszy od Patrizi.

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Owszem, jakieś 15 lat :) i z tego co się zorientowałam to nawet mają córkę Martinę :D

ocenił(a) serial na 6
telimena79

A ile mają mniej więcej lat? Wiadomo to?

Dzisiaj oglądałam odcinek w którym, musieli spać razem w jednym pokoju i ksiądz ich nakrył. Cóż kapitan Tomassi to zasadniczy facet, normalnie to pewnie widząc tak ładną dziewczynę w samej koszuli....pewnie doszło by do czegoś więcej. A tutaj? Rozsunął łóżka i jeszcze postawił parawan między nimi. Urocze :)

ocenił(a) serial na 6
telimena79

Oglądam ten 7 sezon i serio powiem tak. Że jeśli chodzi o zagadki i rolę księdza to wieje nudą. Wątek romansu kapitana Tommassiego i Patrizi to jedyna ciekawa rzecz jak dla mnie w tej serii. Dzisiaj oglądałam na AXN odcinek z balem. Jak pojawiła się tam dziewczyna kapitana. Niezłe.

you

Dla wszystkich zainteresowanych. Jest 8 sezonów i tak ubolewałem, że odeszła burmistrzowa i zmienił się kapitan po bodajże 5 sezonie ale mimo moich obaw serial nie stracił na atrakcyjności. Aktualnie oglądam odcinki 8 sezonu i pomimo częstego przesadyzmu o ile można tak powiedzieć uwielbiam ten serial i polecam ! ;)

maniukmp

Oglądam właśnie 8 sezon w telewizji. Mam pytanie. W którym odcinku będzie ślub kapitana Tommassiego i Patrizi czy to jeszcze 8? czy dopiero w 9? Ile sezonów wyemitowano w Polsce, czy tv puls wyemitowała do końca 8 sezon? czy 9 sezon był w polskiej telewizji w ogole emitowany? Dzięki za odpowiedź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones