PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152461}

Dowcipne numerki

Smack the Pony
7,9 151
ocen
7,9 10 1 151
Dowcipne numerki
powrót do forum serialu Dowcipne numerki

Rewelacja!!!

ocenił(a) serial na 10

Nigdy nie byłem przekonany do kobiet w serialach komediowych,ale muszę zmienić zdanie.Serial rewelacyjny,a najlepsza jest Sally Phillips.Piosenka w drugim odcinku Luminatrix-(Love is a big)crash powaliła mnie na łopatki.Polecam!!!

ocenił(a) serial na 8
Metzger_213

Przyznam szczerze, że nie znam wielu programów opierających się na skeczach, także gdy po rozczarowaniu "Małą Brytanią" obejrzałem "Armstrong i Miller Show" myślałem, że oto objawił mi się cud. Gdy obejrzałem "Dowcipne numerki" byłem już wniebowzięty, powtórnie narodzony i dostałem trzy objawienia gratis.

Obejrzałem jeden odcinek, także o całej serii nie wyrokuje. Odcinek na który trafiłem może i nie był tak nieziemski jak go opisałem, ale i tak był rewelacyjny. Czekam na więcej! :)

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

Jeżeli dysponujecie kanałem HBO Comedy, szukajcie dziewczyn ósmego i dziewiątego maja około dziewiątej.

Khaosth

Obejrzałem dzisiaj odcinek na HBO Comedy. Zainteresował mnie. Jako, że rzadko oglądam TV to zedre sobie ten serial.

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

Peep Show! To jest dopiero rewelacyjna brytyjska komedia. I Black Books! Naprawdę warto zobaczyć

użytkownik usunięty
Khaosth

Polecam wszystkie sezony Absolutely Fabulous. Niestety - polski przekład jest żenujący. Pzdr.

Metzger_213

ehmmm, ma ktoś moze w wersji z lektorem ? :)

ocenił(a) serial na 9
Marro

The Catherine Tate Show [2004-2006] POLECAM!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones