PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485763}
8,0 3 989
ocen
8,0 10 1 3989
7,8 4
oceny krytyków
Dr. Horrible's Sing Along Blog
powrót do forum serialu Dr. Horrible's Sing-Along Blog

Po polsku?

ocenił(a) serial na 9

Hej! Mam pytanie - czy nie chcielibyście usłyszeć piosenek z Dr. Horrible po polsku? Na youtube i facebooku działa Studia Accantus, które fanowsko spolszcza i nagrywa musicale (nie tylko). Wcześniej nagrali choćby piosenki ze Smash (polecam genialne "Nie mówcie tak") oraz Rent (np. Tango Moreen, La Vie Boheme). Gdyby dostatecznie duża liczba osób zaspamowała ich profil na Facebooku, może nagrali by też coś z Dr. Horrible? Myślicie, że to dobry pomysł? Czy może uważacie, że próba nagrania tych piosenek po polsku to profanacja? ;)

jakubcjusz

Polska wersja jest na ukończeniu, tworzona przez grupę miłośników-amatorów, Insomnia Dubbing Project - zarówno piosenki, edycje graficzne w samym filmie napisów na polskie jak i inne smaczki.
Nie dorówna to profesjonalistom, jakimi są Accantus, ale pasja robi swoje.
Polecam zajrzeć jak skończą.

ocenił(a) serial na 9
brumbrumcia

Dzięki! Zainteresowałem się tematem, nawet znalazłem część pierwszą (choć umieszczoną na youtubie rok temu). Jak na amatorskie tłumaczenie jest bardzo dobrze. Mam jednak nadzieję, że poprawią jeszcze parę rzeczy (choćby usunięcie dźwięków tła). Z zaciekawieniem oczekuję na efekt końcowy.

jakubcjusz

Do uslug :) tak, akt 1 wyszedl juz dawno temu, teraz na ukonczeniu jest calosc wraz ze zremasterowanymi piosenkami i monologiem na poczatku czesci pierwszej. Jak cos dam cynk zeby wydali piosenki bez tla :)

ocenił(a) serial na 9
brumbrumcia

Super! Jakby mi jednak umknęła premiera polskiej wersji, to daj mi proszę znać w tym temacie :)

PS. To jak tam masz dobre wtyki, to może zainteresuj jeszcze ludzi Galavantem? ;)

jakubcjusz

Galavant niestety nie posiada ścieżek instrumentalnych, a bez tego przy projektach piosenkowych ani rusz. Sama idea fajna, ale na moje oko chwilowo niewykonalna :(

A link do Doktora zamieszczę obowiązkowo jak tylko się pojawi :)

ocenił(a) serial na 9
brumbrumcia

Hej! Wiadomo coś kiedy coś się pojawi? Chociaż druga cześć? (Choć za zmasakrowanie "It's a brand new day" - zabiję ;) )

jakubcjusz

właśnie żeby niczego nie zmasakrować tyle to trwa ;) bądź co bądź to jeden z największych projektów na polskiej scenie fandubbowej do tej pory.
O piosenki i dialogi się nie martw - dopilnowałam, żeby powalały na łopatki w przekładzie na ile to tylko jest możliwe :)
nie mogę obiecać dat, ale przy projekcie cały czas jest dłubane co tylko w danej chwili jest możliwe. Cierpliwości, opłaci się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones