PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 443
oceny
6,9 10 1 11443
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

DNO, od ktorego nie sposob sie odbic.
Na pierwsze wrazenie nie ma drugiej szansy jak mawiaja Brytyjczycy. Dotrwanie do konca pierwszego odcinka bylo naprawde wyczynem. Pretensjonalna fabula, odrealnione zycie, drewniane dialogi "kup mi dwie zgrzewki wody eau de France", aktorstwo jak dla opoznionych umyslowo widzow badz po warsztatach na planie brazylijskiej telenoweli. Serial przy ktorym Szansa na sukces jest wirtuozeria. Zwiastun zachecal do czegos w rodzaju Prawo Agaty 2 a dostajemy fotostory z Bravo Girl lub Popcornu. Kto napisal scenariusz? Jola Rutowicz?
Nie wiem co w tym serialu robia Maja Ostaszewska czy Kazimierz Kaczor... Czyzby wzieli kredyt we frankach i maja problem ze splata? Peany na czesc Kozuchowskiej wypisywane tu i owdzie sa chyba sponsorowane przez torunska rozglosnie badz posiadaczy dekoderow TV Trwam. Zenada.

ocenił(a) serial na 3
claire1978

Po drugim odcinku jest ciut lepiej, chociaż wątek show biznesowy nadal na tak samo żenującym poziomie.
Ten serial ma dwie perełki, Majkę Ostaszewską, która kradnie uwagę i Panią Tkacz, która pozytywnie zaskakuje w 2 odcinku. Najgorsza nadal Kożuchowska jak dla mnie, scenarzyści płyną starym, sprawdzonym pomysłem - wzruszony widzi to kupiony widz, tak więc... potok łez będzie się lać. Słaby projekt nadal, ale... ma aktorów dla których wybiórczo sceny można oglądać ;)

ocenił(a) serial na 1
claire1978

Oj marne filmidło, słabizna okrutna, a z Braciaka taki fajny Miszczak jest ;-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones