PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579043}

Duch Eleny

El Fantasma de Elena
7,8 461
ocen
7,8 10 1 461
Duch Eleny
powrót do forum serialu Duch Eleny

W dzieciństwie oglądałam bardzo dużo telenowel ,po latach gdy oglądam je po raz kolejny większość telenowel wydaje mi się nie dorzeczna i bez sensu a co najważniejsze nie dociągnięte na ostatni guzik ,,,oczywiście należy pamiętać że są to tylko telenowele i nie należy spodziewać się cudów lecz....
Serial Duch Eleny oglądany był przeze mnie co prawda po raz pierwszy ale i tu już w pierwszych odcinkach jest masę błędów,gdy doszłam do 32 odcinka zastanawiałam się jak można było aż tak zawalić serial który naprawdę mimo pomyłek zdawał się być z wyższej półki,,,,32 odcinek zapowiedział mały przewrót w serialu i pomyśleć by było można że na duży plus,,,i ja tak myślałam niestety nie na długo bo jeszcze jednakże na końcu serialu popełniono mega błąd ,,,uśmiercono tajemniczą i najciekawszą postać w serialu ,,,,Benjamin bo o nim mowa,,,,w 32 odcinku mamy ciekawy wątek dotyczący jego osoby mogło wyjść z tego naprawdę coś fajnego a wyszła lipa.Po śmierci i spalonym domu było już tylko gorzej ,,nagła przemiana Coriny tak hop siup i już ,,,sztuczne to i naciągane,,,kolejne odcinki to nuda nuda aż w końcu dochodzimy do końca serialu,,,Happy End i już.Duch Eleny to ciekawy pomysł zapowiadający naprawdę dobry serialowy kryminał,,Za mało strachu ,Gdy Benjamin zginął uznałam że bezcelowe będzie dobrnięcie do końca serialu i się nie pomyliłam ,,,jakoś dobrnęłam ostatniego odcinka ale po pożarze to już tylko strata czasu....serial oceniam na 4 ,,,,

debora_filmweb_filmaniak

Duch Eleny ma wysoką ocenę co znaczy że serial się podobał ,mnie on nie powalił na tak wysoką ocenę...Telka ma jednak ładnych i ciekawych aktorów,uważam że najładniejsza i najładniejszy w serialu- jest rodzeństwo Giron bo o nich mowa ,,,Andrea oraz wcześniej już wspomniany Benjamin...Andrea to młoda dziewczyna o ciekawej osobowości,,,ale jej brat w serialu bije wszystkich ,,i nie mówię jedynie o wyglądzie chłopaka ale o osobowości,tak jak już wcześniej wspomniałam zginął w serialu o wiele za wcześniej gdyż jego osoba mogła wnieść wiele zamieszania co spowodowało by ciekawszy serial ...Ciekawie zapowiadała się jego znajomość z Milady można było pociągnąć fajny romansik w telce, jak i również ciekawy układ Benjamina z wujem,,,gdy jego osoba kończy swoją rolę w serialu zaczyna się jego wariactwo na punkcie Eleny....świetny wątek do kontynuowania jego szaleństwa na punkcie bliźniaczki,,,jako że gra on czarny charakter w serialu widziała bym go na końcu serialu z intrygami Eleny i nie koniecznej śmierci ponieważ ten chłopak moim zdaniem nie był taki do końca zły ,,,,a lekko zgubiony,,,to opinia widza ,,scenariusz był inny a szkoda no cóż tak to już jest ...
Duch Eleny to tytuł który moim skromnym .dlaczego :zdaniem nie do końca pasuje do całości serialu dlaczego?otóż

debora_filmweb_filmaniak

Sam tytuł kończy się w 32,no 33 odcinku....potem ja widzę zupełnie inny serial nie przypominający samego w sonie choćby tytułu omijając aktorów którzy już nie występują,.Nie dociągnięte wątki ,wiele nie wyjaśnionych spraw do czasu pożaru a przede wszystkim sam tytuł który wyjaśnia się o wiele za wcześnie....Duchy ,zjawy dręczące dom ,obłęd , i cała reszta kończy się za wcześnie...i co mamy dalej ?zupełnie coś innego co nie przypomina samego tytułu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones