PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744869}

Durrellowie

The Durrells
7,7 2 589
ocen
7,7 10 1 2589
Durrellowie
powrót do forum serialu Durrellowie

Trafiłam na niego przypadkiem - szukałam czegoś pogodnego i przyjemnego na szaro-bure listopadowe popołudnia i wieczory. Obejrzałam dopiero 3 odcinki, ale już wiem, że dostałam to, czego oczekiwałam. Ponadto cieszę się, że książka jest dopiero przede mną, bo czytałam, że jest jeszcze lepsza niż film.

Żałuję, że obecnie tak mało produkuje się filmów i seriali w podobnym klimacie. Może coś polecicie???

ocenił(a) serial na 10
_nene_

Podbijam, ta produkcja okazała się dużo lepsza, niż oczekiwałam, chętnie obejrzałabym coś podobnego - inteligentnego, zabawnego, a przede wszystkim pozytywnego (choć nie przesłodzonego na amerykańską modłę!). Serial gwarantuje poprawę nastroju, jest wspaniały.

_nene_

Mnie bardzo zaskoczył - pozytywnie oczywiście. Nie spodziewałam się po nim, że będzie aż tak dobry. co do podobnych seriali - na myśl przychodzi mi niestety tylko jeden - "Our Zoo", który ma tylko 6 odcinków, ale również bardzo przyjemny i również o zwierzętach ;)

_nene_

Wiem, że późno ale polecam Ci "Wszystkie zwierzęta duże i małe" serial na podstawie książek wiejskiego weterynarza Jamesa Herriota.

ocenił(a) serial na 8
_nene_

Dr Martin :)))

ocenił(a) serial na 9
_nene_

Serial rzeczywiście fantastyczny. Gorąco polecam podobne produkcje: ''Podróż na sto stóp'', ''Dobry Rok'', ''Hotel Marigold'', ''Drugi Hotel Marigold'', ''Call me by your name''. :)

ocenił(a) serial na 8
_nene_

https://www.filmweb.pl/serial/Wspania%C5%82a+pani+Maisel-2017-792875 co prawda zupełnie inna tematyka, ale ten sam cudownie ciepły, zabawny i błyskotliwy klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones