Dwóch i pół

2003
Dwóch i pół
7,5 72 223
oceny
7,5 10 72223
10 803
chce zobaczyć
{"rate":7.66667,"count":3}
powrót do forum serialu Dwóch i pół
  • Jak bede mial okazje spotkac CIe osobiscie to... obije Ci morde za ostatni odcinek. Tyle pieknych lat z Dwoch i Pol - i tak wysmiac znakomity serial? Tyle ode mnie.

• wojtekbis_2 ocenił(a) ten serial na: 9

Freddie mi się finałowy odcinek bardzo podobał, a niektórzy zapominają z jakiego typu serialem mają odczynienia i spodziewają się zakończania jak z telenoweli...

• wojtekbis_2 nie o zakonczenie mi chodzi, ale wysmiewanie Charliego przez caly odcinek nawet przez Berte...

• Mati_cmg ocenił(a) ten serial na: 6

Freddie można powiedzieć że obejrzałem wszystkie lub prawie wszystkie odcinki tego serialu.
    Moim zdaniem serial toczył się po równi pochyłej w dół od kilku sezonów , bez charliego to juz nie było to samo , a ostatnim odcinkiem Lorrie pokazał jakim jest prostakiem wyciągając w sumie zapomniane brudy i niszcząc sens finałowego odcinka ... takie moje skromne zdanie

• Mati_cmg ok ale dzieki Charliemu taka Berta mlody Jake czy Alan jako aktorzy zarobili nie mala kase wiec na koniec wysmiewanie czy cos bylo niesamczne.

• Liv4 ocenił(a) ten serial na: 10

Freddie Ale Allan pozostal starym dobrym Allanem;)

• hexxxa ocenił(a) ten serial na: 8

Freddie Nie wyśmiała Sheena tylko negatywne komentarze fanów na temat kolejnych sezonów i zmian.

• hexxxa Sheen był charyzmą tego serialu.