PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 074
oceny
7,0 10 1 41074
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

przynajmniej ja sobie odpuszczę, o ile dograją trzeci,
co raz rzadszy ten serial, a tak dobrze się zapowiadał...
robi się mega męczący, szkoda czasu dla 2-3 dobrych dowcipów, nie wspominając o abstrakcjach na temat Polski i Polaków,
ostatnie, mało udane ujęcia (szkoda było czasu na dubel???) pogrążają całkowicie.
bardziej wybredni dawno skreślili ten serial, wyrozumiali oglądali dalej i czasem się pośmiali.
grubymi krokami wkradła się nuda i nieśmieszna tandeta... R.I.P. 2BG - nie mam już więcej siły do was.
umrzecie jak większość seriali na 2-3 sezonie.

ocenił(a) serial na 7
hugo_frugo

dodam tylko (po obejrzeniu kolejnych kilku minut), że:
sceną gdzie Azjatka udaje orgazm spapraliście doszczętnie,
kobieta jak dochodzi to nie wydaje z siebie dźwięków, jest skupiona na tym co nadchodzi, drży i bezwarunkowo pracuje biodrami, narażając na duże przeciążenia członek ;) lub raniąc język sprawcy o dolne zęby ;) (przy innych technikach czy zabawkach nikt/nic nie ucierpi).

ocenił(a) serial na 7
hugo_frugo

a, no, od razu odpowiem jakby ktoś napisał, że scena udawania orgazmu to ironia - niestety nieudolna i zrobiona na siłę,
ja już nie mam siły zmuszać się do śmiechu i doszukiwać abstrakcyjnego humoru, dlatego tak psioczę, jestem zły, że niezły serial spieprzyli i z odcinka na odcinek jest tylko gorzej.

ocenił(a) serial na 7
hugo_frugo

Jako kobieta napiszę tylko.że bywa różnie co do tego nie wydawania z siebie dźwięku przy orgazmie :P Raz się chce krzyczeć, a raz przeżywać w ciszy, a czasem i to i to. Nie sposób powiedzieć w dodatku, że wszystko zależy od poziomu przyjemności, bo to bardziej skomplikowane :)

ocenił(a) serial na 6
embociek

Jako sprawca orgazmów u wielu kobiet potwierdzam - bywa różnie.
:)
A serial zjechał poniże krytyki. Dennings coraz mniej gra a coraz więcej się wypina. Sposób w jaki od pierwszego s01e01 do s03e01 powiększono jej klatę jest tak sztuczny, że śmieszny. Budowane wokół Polski i Polaków stereotypy faktycznie sugerują, że do scenariusza przypiął się jakiś polonofob - psuj.
Męka - to słowo klucz.

hugo_frugo

I tak twórcy serialu mają to w d. co ty napiszesz na forum :D ?
Co do azjatki to była wynajęta prostytutka ! a o ile mi wiadomo prostytutki specjalnie tak udają ....

ocenił(a) serial na 7
hugo_frugo

dla kontrastu tylko napiszę, że półtorej minuty "Dwóch i Pół S11E06" zdążyło mnie głośno rozśmieszyć kilka razy, po czym czeka mnie uczta z Teorią Wielkiego Podrywu S07E07 i sporym skupieniem nad najnowszym Family Guy - trzeba ogarnąć po ang. gdzie sama znajomość słówek nie wystarczy żeby się pośmiać.

ocenił(a) serial na 8
hugo_frugo

hahaha za to Ty mnie rozumieszyłeś bardziej niż te wszystkie seriale razem. wzięte odpowiadając na własne posty bo nikt inny tego nie zrobił... ;D

ocenił(a) serial na 7
likierek22

byłem mocno poirytowany 1-2 odcinkami, zmusiłem się i na szczęście później było w miarę dobrze. nie odpowiadałem na swoje posty, dodawałem kolejne przemyślenia. a to, że nikt nie pisał/odpowiadał znaczy tylko tyle, że ludzie podzielają moje zdanie - milczenie oznacza zgodę :P

ocenił(a) serial na 8
hugo_frugo

Tak to sobie tłumacz :D

ocenił(a) serial na 9
hugo_frugo

To że Tobie się nie podoba nie znaczy że go zdejmą z anteny. Jest bardzo dobrze oceniany za granicą. Ja go bynajmniej lubię oglądać, ale nie znoszę Dwóch i Pół i jakoś nie mówię że przestaną go kręcić.

ocenił(a) serial na 7
TheWalkingDead

1. każdy ma prawo do swojej opinii
2. czytaj całą dyskusję
3. nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz bo wyszły Ci głupoty :)

ocenił(a) serial na 8
hugo_frugo

Co do pkt. 3 - Ewidentnie musze się zgodzić ;)

ocenił(a) serial na 4
hugo_frugo

Ten serial był cieniutki, jest i będzie ;) Serial opiera się na "kawałach" tej Dennings...Jeszcze ta blondi jest do przeżycia i całkiem fajna z niej dupcia :D Natomiast po ostatnim występie tej czarnej w Thorze po prostu ja znienawidziłem - jest totalnie nie śmieszna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones