SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
2011 - 2017
22 min.
7,0 40 577
ocen
7,0 10 1 40577
11 402
chce zobaczyć
Dwie młode kobiety, pracujące razem jako kelnerki, zaprzyjaźniają się. Nie są zadowolone z obecnej sytuacji, więc odkładają zarobione pieniądze, by otworzyć wspólnie cukiernię. Więcej Mniej
Dwie spłukane dziewczyny zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 1 inną nagrodę i 21 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial opowiada historię dwóch młodych kobiet, które przez splot dziwnych wydarzeń zaczynają razem pracować i mieszkać. Max jest dziewczyną pochodzącą z ubogiej rodziny, aby się utrzymać, pracuje na dwa etaty. Świat Caroline, wychowanej w najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku, rozsypuje się jak domek z kart, kiedy jej ojciec trafia doSerial opowiada historię dwóch młodych kobiet, które przez splot dziwnych wydarzeń zaczynają razem pracować i mieszkać. Max jest dziewczyną pochodzącą z ubogiej rodziny, aby się utrzymać, pracuje na dwa etaty. Świat Caroline, wychowanej w najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku, rozsypuje się jak domek z kart, kiedy jej ojciec trafia do więzienia. Dziewczyna zatrudnia się w knajpie na Brooklynie jako kelnerka. Max z początku podchodzi z rezerwą do egzaltowanej blondynki, jednak postanawia jej pomóc. Pomimo różnic, dziewczyny szybko znajdują wspólny język i zaczynają marzyć o otwarciu własnego sklepu.

studio
Michael Patrick King Productions / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
2 Broke Girls
inne tytuły
2 Broke Girl$ (alternatywna pisownia) USA
Two Broke Girls (alternatywna pisownia) USA
2 Broke Girl$ USA
2 Broke Girl$ Wielka Brytania
Więcej...
Zdjęcia do serialu powstały w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Tytuł każdego odcinka serialu rozpoczyna się od słowa "And...", co w domyśle ma oznaczać "2 Broke Girls and...".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych